Šlapací traktor Rolly toys Kid nebo Junior?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Naďa S
Stálice 80 příspěvků 16.11.14 13:34
Šlapací traktor Rolly toys Kid nebo Junior?

Dobrý den,
mohu porosit o zkušenosti s tímto traktůrkem, popř. s traktorem jiné značky?
Vybíráme pro 2,5 letého syna. Nemohu se nikde dočíst, zda má Rolly Kid posunovací sedátko a pro jak vysoké dítě je určeno.
Věková skupina mi přijde trošku nepřesným údajem pro výběr, každé dítě je jinak stavěné, jinak veliké a má rozdílné dovednosti.
Propracováním se nám asi více líbí Rolly Junior, ale dočítám se, že i tříleté dítě ho většinou neušlápne, navíc si myslím, že v šesti letech už mají kluci jiné zájmy než šlapací traktor…
Máte někdo zkušenost s tím menším Rolly Kid?

Nejnovější recenze z kategorie Hračky na ven

Reakce:
WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 16.11.14 14:27

Syn dostal ve 2,5 letech Juniora. Teprve ve trech letech zacal sam slapat, a uslapne ho jen na asfaltu, v trave ne. Ale da se zahaknout lano, takze traktor nezahali. Syn ma 104 cm, a posunute sedatko.

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 16.11.14 14:35

Jinak ja jsem teda rada, ze mame ten vetsi, vydrzi dyl, mame velke deti. Syn si ho hned zamiloval. Na vlecce uz vozime rocni dcerku.

adell
Kecalka 454 příspěvků 16.11.14 15:47

Máme ho taky a je to děsnej krám. syn ho má od dvou let a jakž takž ho ušlápne až teď v 3,5l a jen po asfaltu. na zahradě tedy jezdí jen z takového kopečka k vratům, pár metrů. a ven na silnici s ním jezdí jen manžel, já na to nemám nervy pořád koukat aby ho někde nezajelo auto atd. navíc to dělá děsnej rámus, všichni psy na zahradách štěkají..koupila bych určitě jinou hračku, to už je lepší elektrická 4kolka, na té syn jezdí alespoň po celé zahradě. dostal ji ve 2,5letech. http://www.vozitka-pegperego.cz/…Rex-IGOR0066

subsomi
Kelišová 6743 příspěvků 12 inzerátů 21.03.16 10:50

Oživuju diskuzi, vybírám dětem 3,5 roku šlapací traktor.
Máte prosím někdo zkušenosti s některým? Případně srovnání obou?
Rolly Junior
Rolly Kid

Děkuji

enyem
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 21.03.16 12:41

Máme rolly Junior a syn ho dostal ve 2,5 letech, běhen týdne se na něm naučil šlapat, rolly kid měl v tu dobu akorát a ve 3 letech u kamaráda už na něm vypadal přerostle.
Teď je synovi 3,5 a stále v pohodě, ušlápne i terén a kopeček, doporučuji ale rovnou koupit gumové pásy na kola, jinak to je šílený kravál, s gumovými pásy super :-)
Syn momentálně měří 100cm.

blanche1423
Kecalka 220 příspěvků 1 inzerát 14.07.16 09:47

@enyem Dobrý den, mám dotaz k vašemu příspěvku. Budeme dceři kupovat Junior k narozeninám a zaujalo mě, že píšete o kraválu, že je lepší koupit gumové pásy… Jak vypadají, popř. kde je koupit, poradila byste mi? :) :kytka:

enyem
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 15.07.16 09:58

Dobrý den,
objednala jsem v obchodě, kde jsme kupovali traktor. Myslím, že na zadních kolech jsou už z výroby, dokupovala jsem je na přední kola a na valník.

http://kohoutcentrum.cz/…uzek-ke-kolu

Alčák1
Závislačka 2749 příspěvků 27.12.16 21:49

Obnovuji diskuzy, prosím poraďte traktor pro 4,5 letého moc děkuji ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >