Sleďové filety v oleji z Lidlu, jsou škodlivé v těhu?

8.7.14 12:31

Sleďové filety v oleji z Lidlu, jsou škodlivé v těhu?

Dneska jsem na ně měla chuť a snědla je…Teď nevím jestli jsou syrové??? Nikde tam není nic psané, jen to, že jsou v oleji a jemně solené…:(((( Myslíte, že budou škodlivé pro mimi?:(((

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21914
8.7.14 12:33

Dej si :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5730
8.7.14 12:36

S klidným svědomím si je dopřej. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
8.7.14 12:36

Klíííd, nejhorší je smrt z vyděšení ;)
tyhle filety nebývají uzené?
Nějak upravené to každopádně bude, konzervace ti jídlo udrží až několik let…takže syrové to nebude

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
8.7.14 12:36

Jsem zastance toho, ze jist se ma vsechno, ale s Mirou :kytka: pokud jsi na ne mela chut, tak nevidim problem…malemu rybicky urcite neuskodi…taky bastim rybicky a to cele tehu a maly pekne prospiva

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1603
8.7.14 12:37

Já jedla matjesy v oleji…neřeš, když na to máš chuť…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
8.7.14 12:37

A jinak, nic se nemá přehánět. Já měla v těhotenství i tatarák ;) a byl tááák dobrej :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1137
8.7.14 12:37

Z jakého důvodu by měly být škodlivé? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
8.7.14 12:40

Prosímtě klídek, já na rybách jela celý první trimestr minulého těhu. neslyšela jsem, že by takové filety byly rizikové, ono to nějak upravené bude..já znám spíš ty naložené v octě, tam je to tím octem tak vyžraný, že je to ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.14 13:05

Moc děkuji!!!
Byly to tyto na foto. Lekla jsem se, že jsou syrové. Sushi odolávám a pak si dám tohle. Vím, že to nesmím tak řešit…Díky za podporu:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1867
8.7.14 13:43

Nesmíš to tak řešit. Když nemáš chutě na škváru, jao měla moje známá, tak si dej, o co si tělo řekne. Já tlačila nivu celé těhotenství. Věděla jsem, že bych neměla, ale nedalo se to vydržet. Divím se, že malý neměl modré puntíky :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1109
8.7.14 13:49

Nic si nevyčítej, já se takhle bála pravidelně ze všeho. Mimi se nic nestane, ale příště si nic takového nedávej. ryby jsem v těhu vypustila úplně, kvůli olovu a těžkým kovům. Buď ale v klidu!!! Jen ať si mimčo zvyká! :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty