Sledujete spotřebu vody, elektřiny - jak často?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Tak dneska se nám každodenní zapisování asi vyplatilo protože jsme hned odhalili vadný přetlakový ventil na vstupu do kotle kvůli kterému vytékala voda přímo do odpadu, stálo nás to „pouze“ cca 3 kubíky na vodném a stočném.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@araw píše:
Tak nejvíc bych řekla že žere mrazák, lednice, mikrovlnka a trouba?
ne bohuzel mrazak lednice standart do 200w to ohodne min nez pracka
- Citovat
- Upravit
@araw píše:
Tak nejvíc bych řekla že žere mrazák, lednice, mikrovlnka a trouba?
ne bohuzel mrazak lednice standart do 200w to ohodne min nez pracka
- Citovat
- Upravit
@araw píše:
Tak nejvíc bych řekla že žere mrazák, lednice, mikrovlnka a trouba?
ne bohuzel mrazak lednice standart do 200w to ohodne min nez pracka
- Citovat
- Upravit
@araw píše:
Tak nejvíc bych řekla že žere mrazák, lednice, mikrovlnka a trouba?
ne bohuzel mrazak lednice standart do 200w to ohodne min nez pracka
- Citovat
- Upravit
Ahoj holky,
dá se nějak spočítat spotřeba elektřiny než přijde roční vyúčtování? Abych se na případný šok předem připravila.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Danoe opis si jednou mesicne elektromer, cenu vypocitas na netu
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Danoe stačí odečtené hodnoty vložit do kalkulátoru na stránkách poskytovatele a mělo by to stačit (v našem případě EON a výsledek plus, mínus na stokorunu stejný jako na faktuře)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit