Slevy v drogerii, zákaznické karty a další

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.02.11 18:37
slevy v drogerii

ahoj, chci začít nakupovat na miminko a chci zamířit do drogerie pro vše co je potřeba,takže to bude nákup za dost peněz, proto se chci zeptat, která drogerie je nejlevnější, nebo kde se dá sehnat nějaká sleva, vím že třeba DM drogerie má jakousi zákaznickou kartu :think: ale vůbec netuším jak ji získat, nebo jestli když ji pak budu mít tak dostanu slevu a nebo jen nějaký body za který potom získám dárek :?: poraďte jak získat slevy ať pak nejsem zklamaná, že jsem to nevyužila, děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mikky
Závislačka 4092 příspěvků 18.02.11 18:42

Vem si tam rodný list od mimi a přihlaš ho. Oni ti řeknou jak. Jinak slevy můžes získávat i přihlášením do klubu beauty myslím že se tak jmenuje. Jo myslím tím DM drogerii. A ceny jsou tam dobré hlavně s těma slevama :palec:

Kaczenka
Echt Kelišová 8920 příspěvků 18.02.11 18:43

Tuším, že s těhotenskou průkazkou se můžeš zaregistrovat v každé prodejně DM…Myslím, že tak můžeš dostat slevový kuponek na drogerii a příkrmy pro miminko…Další slevové kupony se získávají za nasbírané body…V DM mají výborné vlhčené ubrousky a nejlevnější dudlíky, se kterými jsme maximálně spokojeni. Později jsem tu nakupovala i příkrmy…

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 18.02.11 18:52

Příkrmy mají levnější v DM než rossmannu, dnes jsem byla jen na jukačku v rossmannu a rozdíl na skleničce cca 4 kč, na kaši Nutrilon 9 kč .........

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 18.02.11 18:54
Kaczenka píše:
Tuším, že s těhotenskou průkazkou se můžeš zaregistrovat v každé prodejně DM…Myslím, že tak můžeš dostat slevový kuponek na drogerii a příkrmy pro miminko…Další slevové kupony se získávají za nasbírané body…V DM mají výborné vlhčené ubrousky a nejlevnější dudlíky, se kterými jsme maximálně spokojeni. Později jsem tu nakupovala i příkrmy…

V DM stačí těhu průkajda, vyplníš nějaku přihlášku a dostaneš slevové kupony na krémiky proti striim, nejmenší pleny, tampony do prsenky, těhu a kojo čaje atd. měla jsem to před 1/2 rokem taky a když se malá vyklubala, dostala jsem další kuponky a tam jsou slevy na větší pleny, uborusky, kaše, příkrmy atd je to super :dance:

Kaczenka
Echt Kelišová 8920 příspěvků 18.02.11 18:57

U Rossmana mají nejlevnější mléčné kaše Babydream. Dávala jsem je ale malému ( sušenková od šesti měsíců) až od roku, protože mi přišly moc sladké…

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.02.11 18:58

aha díky za rady, tak to tam naběhnu s průkazkou aby jsem se přihlásila, já moc v drogočce nenakupuji, vesměs vše koupím v supermarketu, ale to se s miminkem změní a drogerie bude asi potřeba dost často :lol:

lenkaky
Kecalka 429 příspěvků 18.02.11 20:28

Ahojky, jen doplním, že přihlásit se do Babybonusu v DM můžeš už jako těhu a po narození děťátka dodat rodný list. Kuponky posílají poštou domů a ta registrace jde i přes internet. Tak ať tam neběžíš předčasně - nebo někde dávají ty kuponky rovnou???
Jo a ubrousky mají opravdu moc dobré, doporučuji bílé, jsou pro miminka, zelené jsou pro mimi cca od 4měsíců a 4 balíčky stojí aktuálně 115Kč. Také jsme hodně užili lahvičky na mlíčko za 40Kč, ale to až byl Tom cca roční rošťák.
No já jsem do drogerie dříve chodila jednou za měsíc a teď mám pocit, že minimálně třikrát týdně pořád pro něco. Ještě k DM - nedávno jsem kupovala dvoje pleny a dvoje ubrousky babylove a hned jsem měla slevu 280Kč (včetně slevy 10% na nákup) :dance:
Pěkný večer všem Lenka

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 18.02.11 21:27
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 18.02.11 23:12
lenkaky píše:
Ahojky, jen doplním, že přihlásit se do Babybonusu v DM můžeš už jako těhu a po narození děťátka dodat rodný list. Kuponky posílají poštou domů a ta registrace jde i přes internet. Tak ať tam neběžíš předčasně - nebo někde dávají ty kuponky rovnou???

Registrovat se můžeš v každé DM, stačí jen vyplnit přihlášku, kterou mají v obchodě, předložit těhotenskou průkazku a okamžitě dostaneš slevovou knížku pro těhotné.
Pokud se registruješ jako těhotná, nemusíš po narození miminka nikam posílat rodný list dítěte, stačí napsat mail, kde uvedeš, kdy se dítě narodilo, jak se jmenuje (popř. zavolat na jejich bezplatnou linku). Slevové knížky pro miminko ti pak budou chodit poštou :wink:

Jinak ceny v DM jsou super, + slevy na kartu a slevové kuponky ušetří hodně peněz. Prakticky nekupuju drogerii nikde jinde :-)

kuratkol
Kecalka 487 příspěvků 18.01.14 14:49

Doporučuju slevu na kosmetiku značky DOVE na Slevomatu. Jede od včerejška.

bjetuschka
Závislačka 4685 příspěvků 18.01.14 17:09

Teď jsem koukala na slevomat na tu Dove a pro děti tam nic není. Ale zas tam maj v akci pleny :-D

Salorka
Závislačka 4273 příspěvků 3 inzeráty 25.04.14 20:08

Dobrý večer všem :-)

Jdu s dotazem - dnes jsem byla v lékárně Dr. Max a paní mi tam nabízela zákaznickou kartu - ale je potřeba adresa a rodné číslo :roll: :roll:

Dávaly jste a nechaly si založit kartičku?

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 25.04.14 20:10

@SarkaLo
jo, mame jednu v rodine. rodne cislo je na kazdem receptu, takze lekarna ho zna, tak jako tak :nevim:

Salorka
Závislačka 4273 příspěvků 3 inzeráty 25.04.14 20:12

@Ali-Ali No vidíš, to mě nenapadlo :-) Díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >