Šli byste do této hypotéky v naši situaci?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
53190
20.2.24 13:45

No tak se chytte za pacicky a bezte se kochat chumlackovou duhou, kdyz vam rady ohledne hypoteky prijdou nedostatecne miloucke :lol: jediny, kdo tu byl ostrejsi, byl Zumpa, a ten to tak nejak ma v popisu prace.

  • načítám...
53190
20.2.24 13:54

Az ted zacinam byt sarkasticka a ustepacna, takze jdu radeji delat neco smysluplnejsiho. Dalsi diskuze, ktera byla jen ztratou casu pro nas i zakladatelku.

  • načítám...
Anonymní
20.2.24 14:02

@unuděná konečně něco rozumného :potlesk:

  • Upravit
53190
20.2.24 14:03
@Anonymní píše:
@unuděná konečně něco rozumného :potlesk:

Vid, taky bys s tim mohla zacit.

  • načítám...
Anonymní
20.2.24 14:08

@Freeandwild nic extra nepočítáme a nesedíme u plotny a u letáku na úkor dětí, až povyrostou tak to třeba bude více… Neřekla jsem, že na více nemáme, tak nám to vychází při normálním fungování. Nemusíme obracet každou korunu, ale vidím na účtu, za kolik byly nákupy jídla :-)
Až se vrátím do práce, budu také mít dotované obědy :palec:

  • Upravit
53190
20.2.24 14:10
@Anonymní píše:
@Freeandwild nic extra nepočítáme a nesedíme u plotny a u letáku na úkor dětí, až povyrostou tak to třeba bude více… Neřekla jsem, že na více nemáme, tak nám to vychází při normálním fungování. Nemusíme obracet každou korunu, ale vidím na účtu, za kolik byly nákupy jídla :-)
Až se vrátím do práce, budu také mít dotované obědy :palec:

A taky jsi predtim jezdila na stotisicove dovolene a byla zvykla koupit si, co zrovna chces? ;)

  • načítám...
77577
20.2.24 14:12
@Kfětoslava píše:
No já tady měla pocit, že stojí před bankovní komisí, která bude rozhodovat o půjčce

ale zakladatelka se ptala na NÁZOR, zda má v jejich situaci jít do hypotéky,
tak tu logicky dostává odpovědi, že se jí nelíbí, to už je její problém, ona chtěla slyšet jen souhlasné komentáře, ale bohužel,
já bych v její finanční situaci do takové hypotéky také nešla

  • načítám...
Anonymní
20.2.24 14:20

@andrasteia děkuju 😊 tak na rodičáku nechodíme 3×tydne do McDonaldu, ani ho tu nemáme…takže to je spíše nějaká čína, kebab, running sushi, herna s kafem…někde na výletě 😊jinak si uvaříme nebo můžeme jít i k rodičům nebo si nakoupíme navzájem, když někde objevíme něco výhodného, hlavně v tom Polsku :-)

  • Upravit
andrasteia
20.2.24 14:21
@Anonymní píše:
@Freeandwild nic extra nepočítáme a nesedíme u plotny a u letáku na úkor dětí, až povyrostou tak to třeba bude více… Neřekla jsem, že na více nemáme, tak nám to vychází při normálním fungování. Nemusíme obracet každou korunu, ale vidím na účtu, za kolik byly nákupy jídla :-)
Až se vrátím do práce, budu také mít dotované obědy :palec:

Hele aly vy fungujete jinak. Ty mas evidentne nějaký dlouhodoby premysleni, mozna neprocitas letaky, ale tak nejak normalne fungujete jako střední trida. Proste vis, jak se zaridit, tak abyste „vzdycky meli“.

Zakladatelka si chce vzit hypoteku z pozice toho, ze manzelovi pridaji (nevi kolik, spis doufa), nebudou jezdit na statisicove dovolene a tim usetri (to sama píše) a nemovitosti porostou na hodnote (pravdepodobne, ale nemůžeš na to spolehat) a maji Ing tituly, tak jim prece poroste prijem. Prostě je to dojmologie lidi, kteri bydli skoro zadarmo a asi si nedovedou představit, jak moc se jim zmeni životní uroven tim, ze si vezmou hypotéku.

  • Upravit
Anonymní
20.2.24 14:26

@unuděná ano, nalítali jsme se dost, ale umíme létat do luxusu za slušné peníze a s dětmi se spokojíme s Egyptem a Emiráty, než se vrátím do práce a doděláme si dům :) největší částky u nás létaly za sportovní výbavu, jedno kolo za 50, druhé za 60,…dítěti za 11.

  • Upravit
53190
20.2.24 14:29
@Anonymní píše:
@unuděná ano, nalítali jsme se dost, ale umíme létat do luxusu za slušné peníze a s dětmi se spokojíme s Egyptem a Emiráty, než se vrátím do práce a doděláme si dům :) největší částky u nás létaly za sportovní výbavu, jedno kolo za 50, druhé za 60,…dítěti za 11.

Ja se te ale neptam na low cost dovolene, ty to fakt nechapes? @andrasteia to popsala presne-zakladatelka je v jine pozici, nez ty, zatim ani zdaleka nema usporne smysleni, jako vy :nevim:

  • načítám...
34473
20.2.24 15:33
@unuděná píše:
@Kfětoslava tak zrovna to o mnozstvi prace manzela jsem psala skutecne ja, ale precti si ten prispevek znovu. Slo o to, ze ta tiha financovani bude nasledujici 3-4 roky JEN na nem a co z toho muze vzniknout. Vubec jsem do niceho neryla, jen davala pohled z jine strany, protoze takhle presne se rozpadlo manzelstvi me kamaradce. Ona s detmi sama doma, ukrivdena, ze ji nepomaha, on pridaval v praci, aby utahl rostouci naroky rodiny a hypoteku a leasing na auto a co ja vim co, a behem par let bylo vymalovano :?

Ale vždyť to vůbec nemusí být pravda. Klidně může jít zakl. do práce dřív a budou na náklady dva.

  • načítám...
6895
20.2.24 15:44

Já jsem se ptala kolik bude mít zakladatelka mateřskou a na kolik si nastaví rodičák na druhé dítě a taky bez odpovědi.
Přitom v tomto případě je to důležité, každá tisícovka navíc dobrá.

  • načítám...
20889
20.2.24 16:57

Dobrý den,

na žádost zakladatelky uzamykám tuto diskuzi a předávám ke smazání.

Hezký den

Jana :srdce:

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel