Sloučení krevních skupin

Anonymní
15.3.16 23:15

Sloučení krevních skupin

Krásný večer Vám všem, kteří v tuto hodinu bloudíte na emiminu. :) Mám dotaz, který mi nedá spát. Směřuje spíše k hematologum, přesto doufám, ze mi poradite, třeba jste se s tim už někdo setkal. Moje krevní skupina je A1B+. S manželem máme 2 krásné zdravé děti. Obě jsou narozené předčasně. Těhotenství bylo strašné, prozvracene, vyčerpávající, rizikové, prolezene v nemocnici. První jak druhé. U druhého porodu nám však bylo řečeno, ze pokud by voda ten den nepraskla, dcera by zemřela na nedostatek výživy a kyslíku z placenty. Asi 2 roky po druhém porodu jsem premluvila manžela, at jde se mnou darovat krev. Zjistili jsme, ze je 0 negativní a navíc s antigenem K, a jeho krev kvůli antigenu Kell již nechtějí. Patram na internetu a některé indicie vedou k tomu, ze právě proto je každé naše těhotenství tak těžké. Že právě moje tělo bojuje proti jeho antigenu, které s největší pravděpodobností mají i naše děti. Prakticky moje tělo zřejmě tedy bojuje s plodem jako s „parazitem“. Přesně takhle bych totiž celá svá těhotenství popsala a to nejsem žádná citlivá. Máte s tim někdo zkušenost? Moc bych si přála další dítko, ale dokud nerozlustim tuhle záhadu, tak si netroufnu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4047
16.3.16 03:20

Muze to byt jak pises. Pokud deti podedi Kell plus po muzi, tak proti diteti bojujes. Hele, dnes uz je to zmaknuty, nebala bych se toho mit treti, ale za kazdych okolnosti bych se s gyn domluvila na sledovani hladin protilatek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama