Slušivé XXL trictvrtaky na léto

Anonymní
8.6.21 23:36

Slušivé XXL trictvrtaky na léto

Léto je tady a já opět nezhubla tak, jak jsem si přála.
Spodek mám XXL, vel. 44. A řeším, co na léto. Často nosím sukně a šaty, ale občas jsou ty kalhoty potřeba. V ničem kratším než po kolena se necítím dobře, nejradši mám trictvrtaky ke kolenům nebo pod ně. Ale už dlouho nemůžu natrefit na žádné letní, slabé, vzdušné, ve kterých by bylo relativně dobře i v parných dnech. Nemáte nějaký tip, kde sehnat, případně alespoň nápad na takové, které by mohly v rámci možností slušet + splňovat podmínky… Chtěla bych je na běžné nošení do města, do práce apod. (nemáme žádný dress code).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31726
9.6.21 00:01

Bonprix

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
9.6.21 05:41

Souhlas zkus bonprix, mají toho docela hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
9.6.21 05:47

Co Litex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9168
9.6.21 06:21

Lidl kalhoty cullote.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.21 07:18

Hele, vim, ze ses na to neptala, ale trictvrtaky podtrhuji jakoukoli nedokonalost nohou. Nevim, jak jsi vysoka, ale jestli je pro tebe 44 xxl, tak asi moc ne. Takze trictvrtaky ti jeste zkrati negazeli nohy, predpokladam, ze si k nim (dle toho, co vidam v ulicich) vezmes volne pohodlne tríčo, a je z Tebe duchodcovska krabice :roll: jeste bych to dorazila teniskama nebo trekovyma sandalema…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10726
9.6.21 07:20

@FlorenceF Jenkins xxl je normálně velikost 44/46, výška postavy nehraje v číslování roli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.21 07:22
@Aduš8 píše:
@FlorenceF Jenkins xxl je normálně velikost 44/46, výška postavy nehraje v číslování roli.

Jo, jasne, blbe jsem se vyjadrila, myslela jsem, jako ze si pripada tlusta ve 44. Kdyby mela 180, tak neni modelka, ale subjektivne tlustoprd nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21254
9.6.21 07:28

Co lnene trictvrtaky z MarksSpencer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
9.6.21 07:32
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5013
9.6.21 07:38
@Russet píše:
Bonprix

Mne pripada, ze maji v Bonprixu desne nekvalitni latky, hadry. Na fotce to vypada jinak mez v reale. Podobne hadry i s zatuchlym oderem maji v Ca..pritom v zapadni Evrope maji v Ca daleko hezci a kvalitnejsi veci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34538
9.6.21 07:48
@FlorenceF Jenkins píše:
Hele, vim, ze ses na to neptala, ale trictvrtaky podtrhuji jakoukoli nedokonalost nohou. Nevim, jak jsi vysoka, ale jestli je pro tebe 44 xxl, tak asi moc ne. Takze trictvrtaky ti jeste zkrati negazeli nohy, predpokladam, ze si k nim (dle toho, co vidam v ulicich) vezmes volne pohodlne tríčo, a je z Tebe duchodcovska krabice :roll: jeste bych to dorazila teniskama nebo trekovyma sandalema…

Tak já k nim vídám pěkné halenky nebo vypasované tuniky a normální sandály. V práci se lidé většinou prezouvají.
Velikost 44 ještě není žádná velryba, záleží i na výšce, velikosti prsou, ale většinou je to normální plnoštíhlá postava. A v práci se musí cítit i pohodlně.

Mám ráda oblečení Tchibo, mrkla bych se i tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.21 07:56
@Pears206 píše:
Tak já k nim vídám pěkné halenky nebo vypasované tuniky a normální sandály. V práci se lidé většinou prezouvají.
Velikost 44 ještě není žádná velryba, záleží i na výšce, velikosti prsou, ale většinou je to normální plnoštíhlá postava. A v práci se musí cítit i pohodlně.Mám ráda oblečení Tchibo, mrkla bych se i tam.

V jake praci a co znamena pohodlne :lol:

Hele, jestlize zakladatelka netusi, kde sezene trictvrtecni kalhoty, tak to asi zadna Coco Chanel nebude. Jinak by je popsala trochu sofistikovaneji -uzke, siroke a la kalhotova sukne, material, prilezitost (na leto-na sport? do prace v korporaci? Na party? Tohle vse se dela v lete) apod.

Takze me se vybavej takove ty bile nebo bezove bavlnene hruzy, ve kterych se prave z normalni plnostihle postavy, ktera potrebuje spis opticky protahnout, nez zkrati, stane jiz zminovana krabice.

Jeste k te pohodlnosti -kdo je zvykly, pro toho budou pohodlne i vypasovane saty/pro muze kalhoty s kosili, kdo neni zvykly, ten si vezme to vydojeny tricko, bez podprdy, protoze ta vlastne taky tlačí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8387
9.6.21 08:00

Bonprix.. záleží jeslti chceš spíš volné a nebo uplé, ale je jich tam hromady..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1578
9.6.21 08:32
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie