Smích ve 4. měsících

1938
31.3.08 10:33

Smích ve 4. měsících

Ahoj holky, chci se zeptat, čím dokážete rozesmát vaše miminko. Tomík má 4. měsíce a dokáže vyloudit úžasný úsměv, ale nesměje se nahlas. O víkendu na něj manžel zkoušel různý blbosti a rozesmál ho chlapským hahahaha. Což mě se teda nedaří. Tak mě napadlo, na co spolehlivě reaguje vaše mimčo hlasitým smíchem? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
31.3.08 10:57

My jsme rozesmivali pri koupani lechtanim pod krckem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Efa
208
31.3.08 11:00

U nas poprve zabralo take lechtani pod krckem pri koupani a pak lechtani vseho druhu :D .
Efa
http://tac.families.com/ezb/1047042.png:http://tac.families.com/ezb/1047042.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
31.3.08 11:15

Tak u nás působilo nejspolejhlivěji „zafunění“ do vlásků těsně za ouško, to se Lucka řehtala jak blázen a vydrželo jí to hrozně dlouho :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1347
31.3.08 11:18

my se smějeme tzv „prděním“ na tvářičku pře ouško. jako by dělala auto…tak to nás vždycky rozesměje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19269
31.3.08 11:59

Alenko
Zkoušela jsem všechno,ale Raďulka se nahlas ještě nesmál :( .Už se moc těším až to přijde. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20163
31.3.08 12:29

Anetka se poprvé smála nahlas, když jsem byla v polosedě a ona mi pásla koníky na hrudníku a já u toho na ní dělala kašpařinky, foukala na ní, různě se pitvořila a smála jsem se nahlas a zničeho nic se začala smát nahlas i ona, pak se najednou smála úplně všemu asi 5 min :lol::lol::lol: … šmrjá, jak je to už dávno 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
31.3.08 13:23

nase zarucene rozchechtavky :wink: :

• letadylko
  • mam ho v naruci a delam drepy - ale jen pred zrcadlem nebo kdyz se diva na nekoho
  • „tancovani“ - pustime si hudbu (od strausse po sixties :wink: ) a ja krisikovi cvicim s nohama a rukama do rytmu)
  • pomale prejizdeni prstem pod krkem a sikmo od kycle k raminku
  • „hehehe“ - ale to na nej plati jen muzskym hlasem :roll:

poprve se smal nahlas taky manzelovi - krisik lezel na brisku a tatka na nej delal ksichty - a maly se smal a smal, uplne hykal - asi se smal pak tomu, co to vydava za srandovni zvuky :lol: :lol:

stejne je to sranda, jak se snazime, abychom je pobavily, co? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama