Snažení 2018 - Ostrava

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mar89
Kecalka 359 příspěvků 06.01.18 13:54
Snažení 2018 - Ostrava

Ahoj všem snažilkám, jelikož tady máme nový rok 2018, tak zakládám i novou diskusi :). Více informací o mě najdete v diskusi Snažení 2017 - Ostrava a nebo se stačí zeptat :). Tak šup sem Ostravandy a ženské z okolí :) :). Všem snažilkám držím pěsti pro štěstí (jednou musí přijít).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Anyys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 06.01.18 18:58

@Mar89 přeji hezký večer :-) taky se v tomto roce budeme snažit, tak ať vám to co nejdřív vyjde ;)

Kuncicak
Stálice 63 příspěvků 06.01.18 22:54

Ahojki…rada se pridam do debaty ;)…i kdyz uz tak uplne nejsem z Ostravska, ale snad to nebude nikomu vadit 8)…my jsme se rozhodli teprve pred par dny, ze do „toho“ pujdem :D…akorat ja uz mam za sebou s jinym partnerem 2,5 roku neuspesneho snazeni…a jelikoz mam extremne dlouhe cykly, tak se opet pomalicku sveruji do rukou doktorky a doufam v tentokrat uspesny konec ;)…jak jste na tom vy?…co uz mate za sebou?

Anyys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.01.18 08:30

@Kuncicak držím palce, ať se brzy zadaří ;-) nám se podařilo otěhotnět do 3měsíců, bohužel to skončilo zamlklym těhotenstvím. Takže jsme teď po pauze zkoušeli první měsíc a na 90% ms dorazí..cca za 2 dny

Mar89
Kecalka 359 příspěvků 07.01.18 09:02

Ahoj holky, děkuji za přidání se ke mně :). My jsme se s manželem rozhodli pro miminko předloni někdy v červnu (bylo to po dovolené) a že tomu necháme volný průběh. Zadařilo se docela rychle, ale taky to rychle skončilo v prosinci 2016 zamlklým těhu v 8.tt, tudíž následovala revize, po revizi 3 měsíce bez snažení a koncem února 2017 jsme si přestali opět dávat pozor. S manželem ale nějak extra často nesexujeme, takže je to pro mě docela složité. Pak přišla žádost o ruku a dovolená a plánování a realizace svatby, tak jsme úplně snažení vypustili a minulý měsíc jsem si koupila ovulační mikroskop, že si začnu ovulku hlídat. Jenomže v prosinci nám to v plodných dnech nevyšlo (7 dní za sebou samé 12ctky, tak jsem večer padla na hubu a byla jsem ráda, že dýchám :) ). Takže je tady nový rok a tento měsíc si to už opravdu pohlídám a,,znásilním,, manžela i kdyby se na hlavu stavěl :D. Momentálně jsem 4.DC, cykly jsem měla nepravidelné 31-33 dní, ale poslední tři měsíce piju kontryhelový čaj a nějak se to zkrátilo na 29 dní :). Jinak je mi 29 let (za pár dní) a manželovi je 35 let. Jde o naše první miminko.
Asi takhle v pár řádcích o mě :D.

Anyys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.01.18 09:27

@Mar89 kontryhel budu taky pít, jsem „čajová“, takže je i výhodou, že mi čaj chutná :-) jinak je mi 26let, manžel 28 a od loňského května jsme manželé

Kuncicak
Stálice 63 příspěvků 07.01.18 13:18

Me je 29 a partnerovi 32…jsme spolu od rijna 2016, od lonskeho cervence spolu bydlime :)…je super, ze jsme uplne stejne naladeni, prijde mi to jako takovy maly zazrak ;)
@Mar89 Ovulacni mikroskop? 8o…o tom jsem nikdy neslysela…
@Anyys Taky moc drzim palce…
Doufam, ze ta osmicka na konci roku nam vsem prinese stesti…nevim jak to mate vy, ale kolem me se to tehotnyma a detma jenom hemzi ;)…hlavne pritel je v tomto obrovsky otpimista…i kdyz vi, ze jsem mela problemy tak tvrdi, ze nam se dite podari hned…snazim se to jeho nadseni trosku krotit :)

Mar89
Kecalka 359 příspěvků 07.01.18 13:47

@Kuncicak Tak to jste na tom podobně jako my :).
Já o ovulačním mikroskopu dříve taky neslyšela. Byla jsem u kamarádky na návštěvě a ta se mi svěřila, že se s přítelem snaží o miminko a že na zjištění plodných dní si pořídila ovulační mikroskop (FertilControl Light - kdyby se na to někdo chtěl podívat) a vysvětlovala a ukazovala mi jak to funguje. Stojí kolem 600,–. Spočítala jsem si kolik už jsem vyhodila za ovulační testy apod. a rozhodla jsem si pořídit mikroskop, který má životnost 2 roky :). Ovulace se na něm pozná ze slin :). Otěhotněla s ním už 2× (pokaždé bohužel SP).

Mar89
Kecalka 359 příspěvků 07.01.18 13:48

HOLKY VŠEM NÁM TADY DRŽÍM PĚSTI, AŤ SE TO LETOS KONEČNĚ PODAŘÍ A MÁME SVÉ MIMINKO U SEBE V NÁRUČÍ.

Kuncicak
Stálice 63 příspěvků 07.01.18 14:29

@Mar89 Tak to ja mam k dispozici klasicky mikroskop, takze to budu testovat na nem…vubec jsem nevedela, ze se da ovulace zjistit ze slin ;)

Mar89
Kecalka 359 příspěvků 07.01.18 16:03

:D jo jo, to máš fajn, že máš mikroskop k dispozici :D. Taky jsem to dříve nevěděla :).

vahala
Povídálka 23 příspěvků 07.01.18 18:18

Ahoj holky! :mavam:
Tož to já se k Vám také přidám. :) Tento rok bude plný snažení se. :lol: Tak abych nebyla jedna velká neznámá trošku se vám představím. Je mi 30 let, příteli 35 let. Oba si moc přejeme miminko. Záblesk radosti se již objevil, ale netrval dlouho. Před pár dny jsem prodělala revizi, zamklé těhotenství v 7.tt. Takže teď se dávám dohromady, jak po fyzické stránce, tak i po té psychické. Ta dostala asi nejvíc zabrat. Na radu jedné supr slečny, že @Mar89 :) jsem si také zakoupila kontryhelový čaj (i kvůli lepšímu proléčení sliznice po zákroku). A předtím jsem jen užívala kyselinu listovou.
Nu což, snad budu co nejdřív v pořádku a budeme se moct, co nejdříve zase vrhnout na toho našeho prcka.

Anyys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.01.18 18:33

@vahala je mi líto co se ti stalo. Po revizi jsem ho taky pila a všechno probíhalo v pohodě, tak snad se brzy budete moct snažit :-)

vahala
Povídálka 23 příspěvků 07.01.18 18:47

@Anyys Také mě to moc mrzí, ale příroda ví, co dělá ač to tedy někdy hodně bolí. Ale děkuju. :)To víš, že joooo…já už se na to moc těším. Ale shodli jsme se přítelem, že na nic nechceme a nebudeme ani tlačit. Přiznám se, že jsem si nikdy ani nehlídala ovuláční dny. :think: :think:

Kuncicak
Stálice 63 příspěvků 07.01.18 18:51

@vahala Ahoj…taky me mrzi co se ti stalo :(…a po jak dlouhem snazeni jsi otehotnela?…ja se kdysi snazila 2,5 roku a „ani tuk“…tenkrat vsechny testy dopadly dobre…v utery si jdu pro druhou cast vysledku odberu na hormonalni profil…prvni dopadl dobre, tak uvidime…pritel by nejradsi chodil vsude se mnou :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama