Tříleté snažení o miminko

Anonymní
2.9.20 18:18

Snazeni 3 roky

Ahoj holky chtěla sem de zeptat co vám pomohlo k otěhotnění?? S přítelem se snažíme 2,5 roku ale stále se nám nedaří :( byli sme s přítelem na spermiogramu to má v pořádku byla sem u ginekologa a prý taky vše v pořádku akorát mám zachnet pochvy predepsal mi vaginální prášky Macmiror a jinak to neřeší nevím co si otom myslet a hlavě dělat miminko si strašně přejeme :oops: teď jsem 12 den před ms a mám pichani v Podbrisku nevím jestli se něco děje nebo už stoho sílim každopádně sem rada za každou radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7829
2.9.20 18:29

Chce to jít do CAR, udělat genetiku, imunologiu, hematologiu atd..my se snažili 5 let, 3 IVF, několik inseminací, hodně imunologických vyšetření a léků a pak se stejně povedlo až přirozeně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1775
4.9.20 11:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla sem de zeptat co vám pomohlo k otěhotnění?? S přítelem se snažíme 2,5 roku ale stále se nám nedaří :( byli sme s přítelem na spermiogramu to má v pořádku byla sem u ginekologa a prý taky vše v pořádku akorát mám zachnet pochvy predepsal mi vaginální prášky Macmiror a jinak to neřeší nevím co si otom myslet a hlavě dělat miminko si strašně přejeme :oops: teď jsem 12 den před ms a mám pichani v Podbrisku nevím jestli se něco děje nebo už stoho sílim každopádně sem rada za každou radu

My se snažili taky 3 roky, já i manžel ok. Tři inseminace bez úspěchu, pak jsme zkusili ivf a zadarilo se napoprvé. Miminko přivítáme na konci roku.
Jdete do car, pomohou vám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 11:23

Prvni 2 roky, brala jsem Clostylbegyt a nic, po vysazeni vseho se povedlo prirozene, druhe 5let, nekolik inseminaci, vsechny vysetreni, 2 nepovedene IVF, nakonec se povedlo z jednoho styku ten mesic v 38 letech kdy jsme s tim skoncili. Za me psychika dela strasne moc.

• Citovat
  • Nahlásit
736
4.9.20 16:50

Teď budu asi hrozně nepopulární a necitlivá, ale nenapadlo Vás, že když jste oba zdraví, tak to může být tím, že jste s přítelem prostě jednoduše po této stránce nekompatibilní? Já to viděla u několika kamarádek. Nešlo to, ale oba byli v pořádku, ani se nestresovali, nic… Pak tedy samozřejmě stres přišel, po několika letech, takže zapříčinil rozpad vztahu. Časem si našly jiné partnery. Dneska mají děti všechny. Podle gynekoložky, co k ní chodím, se to stát může. A prý vůbec není ojedinělé, že se žena s partnerem roky snaží a nic a pak s tím novým je těhotná na první dobrou. Příroda prý ví, co v tomhle ohledu dělá… Neříkám, že máte na zkoušku odchytit někoho na ulici a tu teorii potvrzovat. Spíš chci říct, že byste si neměla myslet, že je s Vámi nebo Vaším partnerem něco nutně špatně. A až na to přijde řada tak případně vzít tohle v úvahu, pokud budete pomýšlet na umělko, nebo začne vztah jít kvůli tomuhle problému do háje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7829
4.9.20 19:54
@DeeDee.518 píše:
Teď budu asi hrozně nepopulární a necitlivá, ale nenapadlo Vás, že když jste oba zdraví, tak to může být tím, že jste s přítelem prostě jednoduše po této stránce nekompatibilní? Já to viděla u několika kamarádek. Nešlo to, ale oba byli v pořádku, ani se nestresovali, nic… Pak tedy samozřejmě stres přišel, po několika letech, takže zapříčinil rozpad vztahu. Časem si našly jiné partnery. Dneska mají děti všechny. Podle gynekoložky, co k ní chodím, se to stát může. A prý vůbec není ojedinělé, že se žena s partnerem roky snaží a nic a pak s tím novým je těhotná na první dobrou. Příroda prý ví, co v tomhle ohledu dělá… Neříkám, že máte na zkoušku odchytit někoho na ulici a tu teorii potvrzovat. Spíš chci říct, že byste si neměla myslet, že je s Vámi nebo Vaším partnerem něco nutně špatně. A až na to přijde řada tak případně vzít tohle v úvahu, pokud budete pomýšlet na umělko, nebo začne vztah jít kvůli tomuhle problému do háje…
:zed: :zed: :zed: Rozhodně bych neměnila partnera kvůli tomu, že se nedaří dítě..neopustím někoho kdo mi dává vše na světě - lásku, pozornost, důvěru a vidím že jeden pro druhého uděláme nemožné..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama