Reklama

Snažení podle Jonáše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 08.01.18 18:08
Snažení podle Jonáše

Ahoj všem snažilkám, které zkoušejí štěstí podle metody Dr. Jonáše :mavam:.
Měla bych na vás otázku a vlastně asi i potřebuju drobátko uklidnit :lol:.
O prázdninách jsem otěhotněla, těhotenství však v 9. týdnu skončilo (ZT :( ). Zpětně jsem zjistila, že se nám po půlročním snažení zadařilo podle výpočtů plodných dnů od doktora E. Jonáše.
Nyní se už druhý měsíc snažíme znovu (po revizi dělohy jsme 6 týdnů poctivě čekali, až v listopadu jsme se začali snažit - cyklus jako hodinky 28 dnů), přičemž až teď 5.ledna 2018 jsme měli od pana doktora vypočtený plodný den, tudíž jsme na to 4.1. hupsli (snažit se je nutné 12 - 24h před plodným termínem). Zítra mi má dorazit červená mrcha, nicméně díky svý netrpělivosti jsem si dnes udělala test a ten byl, samozřejmě, sněhobílý :(. A teď k dotazu - pokud se nám zadařilo podle Jonáše toho 4.2. a budu v očekávání, je ještě na pozitivní test příliš brzy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10096 příspěvků 08.01.18 18:11

Na test je brzy. Navíc bys měla velmi krátkou lutealni fázi, pokud by Ovulace byla pátého a zítra má dorazit ms ;) vůbec to nevychází.

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 08.01.18 18:20

@Tichošlápek Jonášova metoda není o menstruačním cyklu, nesouvisí s ním ;). Ani při prvním těhotenství podle něj jsem zrovna neměla ovulaci, když se zadařilo :nevim:

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 08.01.18 18:26

Já nemám zkušenosti s Jonášovou metodou, ale otěhotnět po ZT mi pomohly kapky gynex od energy, jsou čistě z bylinek a nemůžu si je vynachválit :palec: Příští týden mám termín :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 08.01.18 18:28

@Kachorra souhlasim s @Tichošlápek, pokud by oplodneni melo byt 5.1. (plodny den) a 9.1. ma dorazit MS, nestihlo by se vajicko zahnizdit :nevim: nebo tu metodu nechapeme?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 08.01.18 18:30

@Manhattan s Gynexem souhlasim, brala jsem Gynex po ZT a krasne mi hned naskocila MS, pila jsem jeste kontryhel a po 3 mesicich hned na prvni pokus otehotnela ;) :lol:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 08.01.18 18:30

@Manhattan Gynex jsem začala užívat ihned po revizi (den po ní), k tomu kontryhelový čaj a listovku a zatím nic :(.
@Kukacka123 kdyžtak se podívejte na google, je tam velmi podrobně popsaná :kytka:

Tichošlápek
Extra třída :D 10096 příspěvků 08.01.18 18:31

@Kachorra Bez ovulace není těhotenství a bez času na zahnizdeni rovněž ne. Zkus koupit ovulaci testy. Metoda možná s cyklem nesouvisí, ale těhotenství rozhodne ano

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 08.01.18 18:31

@Kukacka123 jinak je fakt, že se snažíme teprve od 20.11. po té revizi, takže možná třeba příští cyklus to snad vyjde :(

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 08.01.18 18:33

@Kachorra ja jsem otehotnela bez vypoctu, stacilo si to jen uzit a tuleni bylo cca ob den ;) a na tu metodu mrknu, jen tak pro zajimavost…spis jde o kratkou lutealni fazi, jestli to mysli @Tichošlápek jako ja :mrgreen:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 08.01.18 18:34

@Tichošlápek tak jak je tedy možné, že je (nejen) na internetu miliarda diskuzí žen, které díky jeho metodě otěhotněly a to klidně v době menstruace, těsně před nebo po ní? Já zkrátka věřím, že to jde, neboť i první těhotenství mi podle něj vyšlo a to jsem měla 6 dní před MS. Ale nikomu to nevnucuji, já se ptám primárně žen, které s tím mají osobní zkušenost.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 08.01.18 18:34

@Kachorra jooo, to je jeste cas…nam rekli 3 mesice, ale ja potratila v 17tt :? Tak drzim palce :hug:

Tichošlápek
Extra třída :D 10096 příspěvků 08.01.18 18:35

@Kukacka123 ano, myslím ;) musí být čas na zahnizdeni a navíc proste musí být ovulace v době kolem milování, jinak jaksi nemá co hnizdit :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10096 příspěvků 08.01.18 18:38

@Kachorra to není tou metodou, ale faktem, ze se milovali v době ovulace. Je to jednoduchá biologie. Hlava dělá ale hodně a dokáže i ovlivnit cyklus. Nicméně, kde není vajíčko není ani mimino. Držím palce ať vám to brzy vyjde. Jinak k tomu testování - u obou děti jsem měla testy pozitivní 10dpo, to mas ještě spoustu času

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 08.01.18 18:39

@Kachorra Každopádně si myslím, že jeho užíváním se nic nezkazí. Kontryhelový čaj i listovku jsem brala ještě před tím ZT. Držím palce, ať se brzy zadaří :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >