Snažíme se už přes 2 roky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Johana..22
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 11.10.14 20:12
Snažíme se už přes 2 roky

Ahoj holky, dámy, maminky, slečny…
Už dva roky a půl čekáme a je to šilené..
Manžel má vzorové spermie, mohl by být i dárce. Já mám pouze jeden vejcovod, prodělala jsem mimoděložní těhotenství.
Ale plodní jsme. Byli jsme ma vyšetření v Kostelci.
Přesto se nic neděje…
Máte někdo stejnou zkušennost?
Jak dlouho byste čekaly vy? Je mi 28, manzelovi 35
:andel:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
1Evuli
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 11.10.14 20:18

@Johana..22 a resite to nějak nebo porad cekate? My po roce aktivního snazeni a cca 3 roky, kdy jsme tomu nechávali volny průběh, nevahali a šli do centra as. reprodukce. Radne nás vysetrili a dohodli jsme se na lecbe…neni na co cekat. No a teď cekame dve zlaticka

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 11.10.14 20:20

@Johana..22 če­kala jsem 8 let. Jinak pořád zkoušíte jen přirozeně, nebo půjdete do CAR?

mookiee
Závislačka 2721 příspěvků 11.10.14 20:22

@Johana..22
ahoj, my teda rok… dva a pul roku je masakr, mam kamaradku co se snazi stejne dlouho jako ty a je to teda sila na psychiku :cert: my uz mame vysetreni taky za sebou, bohuzel mame spatny spermio :( ve stredu jsem byla na konzultaci u dr. a bylo nam doporuceno zatim iui. neporadim jestli mas cekat bo ne, my se domluvili ze to zkusime do konce roku bez doktoru, jen budem zkouset vsechno mozny :mrgreen: no a kdyz nic, tak pak bychom do toho car sli ;) je mi taky 28 :lol:

Capelucita
Extra třída :D 14397 příspěvků 11.10.14 20:23

@Johana..22 ehm - a co pro to otěhotnění děláte? Co znamená - jsme plodní?

Taciras
Extra třída :D 11378 příspěvků 11.10.14 20:24

A máš v pořádku štítnou žlázu? Hyperfunkce štítné žlázy je prý taková docela nechtěně spolehlivá přirozená antikoncepce… dělal ti praktik někdy rozbor krve? Jednou za dva roky máš nárok na preventivku a tohle tam, pokud vím, je ;)

Capelucita
Extra třída :D 14397 příspěvků 11.10.14 20:24

@mookiee se špatným spg je IUI tak trochu na nic.

mookiee
Závislačka 2721 příspěvků 11.10.14 20:31

@Capelucita
v car nam laborantka rekla, ze ma mensi mnozstvi, ale jinak v poradku. a ze prirozene nam to muze trvat roky, na umely v poradku. jenze kdyz vysledky ze spermia videla ted sestricka u myho dr.,ptala se, jestli jsme se rovnou v car objednali na konzultaci :nevim: ze s timhle neni na co cekat, rovnou by zkusila minimalne to iui…

Johana..22
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 11.10.14 20:31

No holky.. Uz jsme byli na vysetreni, v repro-centru a mame vse ok. Krom toho vejcovodu (jen kazdy druhy mesic je plodny) -coz je minus.
Ale ano je to na palici. Snazime se prirozene.
Dr doporucil umele v lednu pokud se nezadari do te doby. Ale ten menzes jsem uz dostala asi po tisicate a rikam si, zda to opravdu nekdy dopadne…
Nejsem nejmladsi ani stara se necitim, ale zkouska je to velka..
Jsme spise alternativni s muzem, umele „zatim“ nechceme, ale boze… je to doba.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 11.10.14 20:33

@Johana..22 tak pokud by jste byli opravdu plodní, tak už jsi těhotná (neplodnost je diagnostikovaná v případě, kdy pár při pravidelném pohlavním styku neotěhotní do roka). Jinak jsme na tom podobně, snažíme se skoro 4 roky (v září nám to po 3. ivf konečně vyšlo - bohužel skončilo v. tt)…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 20:33

Snažili jsme se téměř 3 roky, už jsem to vzdala a bum dvě čárky a pak přišlo další bum, když partner řekl, že dítě určitě není jeho 8o 8o Ale za nic na světě bych neměnila.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 11.10.14 20:35

@mookiee tak pokud jich je jen míň a jsou zdravé, tak iui nemusí být zbytečné…rozhodně to je menší zásah do organismu než ivf, takže první volba, zvlášť kduž to plně hradí pojišťovna :)

Johana..22
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 11.10.14 20:37

@maminka159
Stitku mam v poradku, nechala jsem se testovat pred 6 mesici, vse ok.

@Capelucita plodi jsme, muze by pry brali i na darce, spermiogram nadprumerny. Ja sice jen jeden vejcovod ale vajicka ukazkove (mam jich pry hodne) v CAru vse vysetrili. Byla jsem i na testu pruchodnosti vejcovodu..fuj aauu ale pruchozi je. Tzn..plodni jsme. Tak kde to vazne ze

sonata001
Kecalka 383 příspěvků 11.10.14 20:39

My jsme se snažili taky 2,5 roku. Manžel ok, já s jedním vejcovodem jak ty. Doktor mě dávál léky ohledně ovulace.

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 11.10.14 20:41

@Johana..22 taky snazeni pak prislypracovni nabidky, debata o tom ze se pocka a po 4mesicich to tam bylo a je takze mozna kdyz clovek vypusti vsechny myslenky… :-/ netusim no hodbe stesti kazdopadne!!! :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >