Snažení 2 roky + pojďme do toho spolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kimme
Kecalka 267 příspěvků 10.10.14 11:08
snažení 2roky + pojďme do toho spolu

Ahoj holky :) s přítelem se snažíme téměř 3 roky o miminko a stále nic, v říjnu u me svitla naděje ale dnešní test me zase dostal do reality… Pojďte se navzájem podpořit a popovídat si :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 14:02

Ahoj, já jen chci podprořit optimismus všech dlouhodobých snažilek Snažili jsme se skoro 3 roky, když jsem otěhotněla a pak jsem v 15. týdnu samovolně potratila (bez zjištěné příčiny, vše i genetika byly v pohodě). Byla to celkem rána, ale po dalších asi 7 měsících se to povedlo znovu. Teď máme roční zdravou holčičku. Nevzdávejte to!
A jen podotýkám, že je mi 39, máme starší 12 letou holku a tu jsme počali úplně bez problémů. Během těch 3 let jsme zkoušeli kdeco- ale teda jen přírodní věci (bylinné čaje, macu, mateří kašičku, vitamíny atd.) a taky pevnou víru. Když člověk nemůže mít dítě je to velká zkouška trpělivosti a pokory. Moje zušenost je taková, že se nesmí podlehnout beznaději a depresím. Znám i pár matek, které byly pro doktory „beznadějné případy“ a dnes to dítě mají. Takže holky, držím palce a věřte!!!

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 07.01.15 12:47

@Kimme Ahojki…přidávám se k tobě, pokud seš tedy stále ve fázi snažení;)…my se tedy zatím snažíme jen něco málo přes dva roky…jaká vyšetření už jsi podstoupila?

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 07.01.15 13:34

Vítám :D ja to mám do tří let 2 měsíce :S
Mám za sebou jen sledování ovulace utz, a laparku a to jsem si musela vydupat po skoro 3 letech protože mám doktora fkegmatika a vola! Po 2 letech mi nebyl schopný ani říct tak zásadní věc jako jestli mám vůbec ovulaci… kor neaky vystreni tsssss..ani omylem… ted jsme byly po vyšetřeních v gyncentrum a byly objednání do CAR.. což jsme nakonec zrušily protoze už ze mě byl psychopat a dali si na pár chvilek pauzu… ale už je to tu zas a jsem akorát ulzoufalka :/

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 07.01.15 16:31

Já mám teď v listopadu po laparoskopii, kdy na nic nepřišli. Přítel má po spermiogramu a je taky úplně v pořádku. My chceme nechat umělé oplodnění úplně jako poslední šanci, vůbec se nám do toho nechce. Naštěstí jsem ještě relativně „mladá“ tak na to moc nespěcháme. Spíš jsme se báli, aby někdo z nás neměl lékařský problém a ten tedy nemáme. Moje doktorka to taky moc neřeší, hlavně když jsem jí řekla, že to nechceme hrotit. Ale mě to tak vyhovuje. Akorát mi teď nasadila Clostillbegyt a mám docházet na utz jestli mi dozrávají folikuly. Jinak Duphaston beru už přes rok. Neuvažovala jsi o změně gynekologa? Když ti jeho přístup nevyhovuje tak bych si našla nového. A tvůj partner má taky hotový spermiogram? Já si momentálně nezoufám, horší je, že všichni kolem mě buď těhotní, rodí nebo se starají o děti. :D

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 07.01.15 16:38

Přítel je OK, mě nenasadil naprosto nic, mě nenašli nic hrozného proč by to neslo, nikdo nic neví a proto chceme na uměly, 3 roky čekám a už tomu nechci nechávat průběh… Víš jak..nikdo se mnou nikde nic nedělá protože nevědí co… Furt mi rikaliz nemyslí na to ale to jsem delala 2 roky a beztak to nepřišlo… Takže já už v to nemysleni na to..nevěřím… :/

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 07.01.15 17:18

Dobrá zpráva je, že jste oba v pořádku. „Nemysli na to“ je podle mě ta nejhorší rada- na to prostě nejde nemyslet. Rozhodně je špatně se v tom utápět, ale není jediný den, kdy bych na dítě nepomyslela. A když už ne vědomě, tak nevědomky- dneska se mi o miminu zdálo. :D A proč jste to teda nedotáhli do konce v tom CARu? Když si teď zoufáš, tak dělat aspoň něco je lepší než nedělat nic ne?

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 07.01.15 17:31

Já měla takovej strach že ani ta úplně poslední metoda nezabere, ze jsem si to norlmalne rozmyslela, jako s testem, nemůžu dospat, ale jak ho držím zabalený v jak ho drzim zabalený v ruce, dostanu strach ze sklamani a jsem schopna to oddalovat týden

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 07.01.15 17:38

Přesně z toho důvodu nechci jít do umělého oplodnění- je to ta úplně poslední možnost. Rozumím ti. Jenže co s tím? Trápíš se, tak je asi potřeba něco vyzkoušet. Naštěstí je na to umělé oplodnění více pokusů ;)

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 07.01.15 17:42

Souhlasím ale to je prosté psychyka… Teď jsem si koupila štěně a vřele doporučuji, na dítě ted myslím minimálně a je to znat jak na soukromém tak i pracovním „životě“ je mi mnohem lépe když mám alespoň toho psa, když jsi u toho snu, včera jsem zakládala diskusi, jmenuje se zdálo se mi ze mám miminko, taky jsem ten sen měla myslím převčirem… No konec ;D

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 07.01.15 17:53

My máme zvěřinec pořádný, i když je pravda, že se štěnětem je nejvíce práce- je to nejnáročnější období. No můj sen byl děsně realistický- rodila jsem v domě mých rodičů(ale porod byl úplně v pohodě, žádná bolest :D ), ale když mi potom dali tu holčičku, tak byla strašně skutečná-pomačkaná, s mázkem, neplakala, jen tak mžourala :D A po porodu jsem ještě zadržela skupinu zlodějů :lol: Předpokládám, že teda žádné vlastní dítě zatím nemáš.

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 08.01.15 06:36

No, tak partičku zlodějů, jsem teda v tom snu nezadržela :D dětičky žádný nemám, s tím štěnětem se zabavim ve volným čase úplně maximálně takže, jsem teď v lepsi náladě :)

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 08.01.15 08:18

Tak to je moc dobře ;) A co máš za rasu?

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 08.01.15 10:31

Yorka, taky takový miminko… :D

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 08.01.15 12:18

Tak ten bude malý i když bude velký :D My máme raťafáka-velkého křížence.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >