Reklama

Monitor dechu Snuza PICO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 27.07.18 13:28
monitor dychu Snuza pico

Ahoj, mate niekto skusenosti s tymto monitorom dychu? Potrebujem daco prenosne a male. A hlavne spolahlive. Dakujem.

Příspěvek upraven 27.07.18 v 14:29

Nejnovější recenze z kategorie Chůvičky a monitory dechu

Reklama

Reakce:

andrejika
Povídálka 34 příspěvků 27.07.18 13:36

My ho máme a spokojenost. 100% spolehlivý.

pikola
Neúnavná pisatelka 18962 příspěvků 27.07.18 14:14

To je hrozný název výrobku :lol: Pardon, že neporadím, ale musela jsem sem nakouknout co to je.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 27.07.18 14:16

@pikola
Viď, já normálně píšu taky bez diakritiky, tak jsem si říkala, co to zase bude za diskusi :D

karkarka
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 27.07.18 14:16

@pikola ja taky.sem myslela ze nekdo pise bez diakritiky nejaky sprostarny.

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 27.07.18 14:36

Achjo… ale nazov temy sa mi uz nepodarilo prepisat, len prispevku…

Uživatel je onlineDetsa
Echt Kelišová 9968 příspěvků 27.07.18 14:45
@Lalitaluky píše:
Ahoj, mate niekto skusenosti s tymto monitorom dychu? Potrebujem daco prenosne a male. A hlavne spolahlive. Dakujem.Příspěvek upraven 27.07.18 v 14:29

Otevřel jsem to jen, protože jsem myslel, že někomu nadáváš :think:

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 28.07.18 00:24

@andrejika dakujem. A ako dlho ho mate? Neuvolnuje sa z plenky, ci dake falosne poplachy?

andrejika
Povídálka 34 příspěvků 28.07.18 10:17

@Lalitaluky Kdepak, funguje opravdu spolehlivě. Super je, jak je malinký a že se nabíjí jako mobil. Teď ho malý má už půl roku každou noc a falešný poplach žádný, když byl ještě novorozeně, tak nám zahoukal a zavibroval a on se leknul, prostě se asi „zapomněl“ nadechnout a Snuza ho probrala. Papírovou plenku vždy u pasu přehnu a Snuza drží takhle dobře. Tam je právě dobré to upínání, že nepruží, ale jakoby se zacvakává. Takže se prostě neuvolné. Jinak už zvažujeme jeho prodej, kdybyste měla zájem. Včetně originální krabice a daňového dokladu :mavam:

saria
Povídálka 17 příspěvků 01.08.18 12:31
Koupím monitor dechu Snuza

Dobrý den, měla bych případně zájem o koupi Vámi nabízeného monitoru dechu Snuza, pokud je tento inzerát ještě aktuální. Prosím, pokud ano, napište požadovanou cenu a já se Vám obratem ozvu. Jsem z Ostravy Poruby. Prosím, pokud je již prodán nebo zadán, sdělte mi prosím, kde ho mohu koupit. Nejlépe v kamenném obchodě. U nás mají jen deskové a ten nechceme, máme pružinovou matraci v postýlce a často budeme cestovat, tak bychom raději plenkový monitor. Děkuji moc a přeji krásný den.

andrejika
Povídálka 34 příspěvků 01.08.18 14:15

@saria Napíšu Vám zprávu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama