Bouchnutí do hlavičky týdenního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 23:38
Bouchnutí do hlavičky týdenního miminka

Týden po porodu a já, už se sypu :,( manžel mě utěšuje, že se mu určitě nic nestalo.
Cítím se hrozně, pomalu jsem to ani manželovi neřekla, jsem se styděla, jaký jsem nemehlo, a teď tu bulím místo našeho miminka, které spokojeně podřimuje :,(

Jsem malého teprve týdenního chlapečka přebalovala a vzpomněla jsem si, že ho musím zvážit ve vedlejším pokoji (je na příkrmech než se rozkojím). A jak jsem ho vzala, tak mi spadla plínka k nohám, jsem se koukla k nohám abych ji odsunula nohou strannou a nezakopla o ni, ale jak jsem držela už malého a koukla se dolů, tak jsem s ním trochu ťukla hlavičkou o sádrokartonovou zeď, nebylo to ani moc a ani málo - přirovnala bych to jako by jste ťukali ukazováčkem na dveře - jááá nevím, jako řacha to nebyla to ne, teda snad ne…(se jen teď hrozně bojím jestli jsem mu tím něco nezpůsobila) - nevím jistě ale přibližně bouchnut v místě, kde se dětem dělá od ležení na vláskách vír, možná trochu ke straně) malej brečel už když jsem ho zvedala z přebalováku, když se ťukl o zeď na chvíly přestal a pak brečel půl minuty dál a na váze už byl v pohodě, nezpozorovávám nic zvláštního, ale mám ho teprve chvíly tak nevím s čím a jak to porovnat :( :( :( Bouli nemá, ani nevypadá, že by ho to v tom místě nějak bolelo…

Nemohla jsem mu něco v hlavičce poškodit, či mu nějak ublížit do budoucna? Chjo… se bojím :(

Reakce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25025 příspěvků 26.07.18 23:41

Děti jsou gumový, pokud se nepraštil do fontanely, nezvrací…tak bych řekla, že dobrý

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 23:51

Mě přijde křehký :( já nevím jak poznat, že se praštil do fontanely… ale nezvrací.

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 26.07.18 23:53

uz dobry signal je,ze se rozplakal. Pokud ti neusnul do pul hodiny po bouchnuti, byla bych v pohode.Me rikal mudr v pripade padu na hlavu, ci prasteni se v noci pošimrat na noze - uz si presne nevzpomenu proc,asi kvůli reflexni reakci :think: Bude to dobry, me spadly z postele obe deti a ziji. matka roku :oops: :mrgreen:

Hamouzka
Kecalka 110 příspěvků 26.07.18 23:54

Jestli v klidu spí, tak se určitě nic nestalo. Plašíš jen ty. Ale nedivím se, měla jsem to stejně… Matko, klid. Dítě spokojeně spinká, určitě je v pořádku. Neboj se.

elue
Kecalka 330 příspěvků 26.07.18 23:56

porodní asistentka mi říkala, že nádherně jde vidět, co to dětský tělo vydrží, na porodu - všechno se tam mačká, tahá, tlačí, tiskne - hlava, tělo, končetiny. Že dětem rozhodně nijak neublížíme, že jsou prostě ještě celý gumový. Netrap se :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 23:58

Mě jde o to, že je mu teprve týden, a už jsem mu ťukla hlavičkou o zeď :,( tak přeci jen týdenní miminko je hóóódně v oblasti hlavičky slabounké, ne?

katyna1984
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 27.07.18 00:03
@Anonymní píše:
Mě jde o to, že je mu teprve týden, a už jsem mu ťukla hlavičkou o zeď :,( tak přeci jen týdenní miminko je hóóódně v oblasti hlavičky slabounké, ne?

No právě, lebka je ještě hodně pružná a něco snese.

A místo vážení si s ním záleží na dva dny do postele a tulte se k sobě, koj klidně co půl hodiny a rozkojis se, váha Te akorát bude stresovat, že pořád nevypli dost podle tabulek výrobců UM.

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 27.07.18 00:05
@Anonymní píše:
Mě jde o to, že je mu teprve týden, a už jsem mu ťukla hlavičkou o zeď :,( tak přeci jen týdenní miminko je hóóódně v oblasti hlavičky slabounké, ne?

prave proto.Je to všechno ještě mekke, tim padem lip odolne tisknuti, bouchnuti..Vzdyt před týdnem se dralo porodnima cestama,sadrokarton je proti tomu prd :kytka: Jestli chces byt opravdu klidna. bez a vzbud ho,pravdepodobne bude zcela bezne nastvane vriskat :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 00:09

Aha, tak snad jo :-( Děkuji.
Dnes jsme se právě po tom vše tulili (na naháče)… Já doufám, že se rozkojím, no, prý mám ještě čas, tak masíruji, a tak… Trochu stresuje no, ale tohle mě dnes totálně dostalo :,( :,( :,( a asi mi to ke klidu k rozkojení nedodá :-(

Hamouzka
Kecalka 110 příspěvků 27.07.18 00:14

Nechci tě vyhánět, ale měla bys jít zalehnout, aby sis aspoň trošku odpočinula. Udělá ti to dobře i na nervy. Miminko je určitě v pořádku, za pár hodin ti to ukáže. :hug:
Pamatuju si, když děcka byla jako tvé miminko, tak jsem usínala vestoje. Únava se mě držela snad rok v kuse.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 11:15

Mno odpadla jsem, ale malej v noci tedy po půlnoci až do čtyř nespí…

Já jen aby neměl třeba nějaké následky, třeba, že jsem mu mohla způsobit to, jako nevím jak to napsat obsáhleji - postižený na mozku - s pochroumaným mozkem, no retardovaný (jiné slovo jsem nenašla) omlouvám se… :-(

Hamouzka
Kecalka 110 příspěvků 27.07.18 11:20

Chápu tvoje obavy, šílela bych stejně. Ale určitě to bude v pořádku, nic se mu nestalo. :srdce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 2 inzeráty 27.07.18 11:56

Neboj malej je v pořádku, to se prostě někdy může stát

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 22:12

Děkuji vám moc :srdce: tedy jsem se malinko hodila do klidu, malý se chová stejně, stejně stále roztomile :srdce: ještě jednou děkuji :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >