Reklama

Dítě v autě samotné...zas a znova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 26.07.18 22:44
Dítě v autě samotné...zas a znova

Proč to pořád ti rodiče dělají? Dneska u nás před obchodem bylo miminko v autě, otevřené jen okno u řidiče asi do půlky. Holčička plakala…hrozné, fialová, spocená. Nešlo mi to auto otevřit… ani dosahnout na mimčo. Pak došel otec.. říkám to je vaše auto.. a on „no a co??“… No já mu dala…kamarádka říkala, že jsem byla ostrá. Božatko malé, mám to pořád před očima.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

_0812_
Kecalka 476 příspěvků 26.07.18 22:48

Idi.ot :zed:

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 26.07.18 22:51

Lidi jsou nepoučitelní :-( :-( :-(

kve-tinka
Závislačka 4345 příspěvků 4 inzeráty 26.07.18 22:55

Ja bych okamzite volala policii a klidne rozbila okenko.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 365 příspěvků 26.07.18 22:56

Je dobře, že jste byla ostrá. Já tohle vidět, tak než stihne dojít k autu, tak má po okénku nebo stojí kolem auta policie. :) To je neskutečný, kolik je mezi námi hlupáků. :roll: Já teď s pupkem nemůžu skoro vyjít ven, o autě ani nemluvě - to se mi dělají mžitky před očima z toho vedra. Otevřené okénko je i za jízdy aktuálně úplně k prdu, jelikož je dusno jak v troubě. :roll: Nikdy jsem se za zimu tak nemodlila a to jí fakt nenávidím. :D Nechápu, jak může mít někdo tak mizerné IQ, že ho napadne v tom parnu zavřít dítě či zvíře do auta, to normální člověk ani nemůže pochopit. :cert: :roll:

BloomingGorgeous
Závislačka 2736 příspěvků 26.07.18 22:56

Nejen ze je to pro dite utrpeni, ale to ty rodice ani nedesi, ze to dite muze umrit? To je neskutecna otrlost.

Markéta80
Hvězda diskuse 39313 příspěvků 26.07.18 22:56

opakuje se to každý rok :? Ted ty vedra :?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 26.07.18 22:59

Já se snažila to auto otevřít přes to okno, nešlo to… ani dosáhnout na mimčo. Děs, taková bezmoc. Naštěstí přišel po asi pár minutách. Fakt debil. Jako myslím že jsem ho sjela dostatečně, a ta malinká že dost plakala, že by to nezopakoval. V náručí měl ještě syna, tak možná 3roky, nevím, moc jsem to neregistrovala…tak snad se doma zmíní mamince.

Deluxe27
Stálice 57 příspěvků 26.07.18 23:00

Volal bych policii,at si to vyžere hezky a dál bych se s ním nebavila :lol:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 26.07.18 23:01
@AnnaNuvoletta07 píše:
Je dobře, že jste byla ostrá. Já tohle vidět, tak než stihne dojít k autu, tak má po okénku nebo stojí kolem auta policie. :) To je neskutečný, kolik je mezi námi hlupáků. :roll: Já teď s pupkem nemůžu skoro vyjít ven, o autě ani nemluvě - to se mi dělají mžitky před očima z toho vedra. Otevřené okénko je i za jízdy aktuálně úplně k prdu, jelikož je dusno jak v troubě. :roll: Nikdy jsem se za zimu tak nemodlila a to jí fakt nenávidím. :D Nechápu, jak může mít někdo tak mizerné IQ, že ho napadne v tom parnu zavřít dítě či zvíře do auta, to normální člověk ani nemůže pochopit. :cert: :roll:

Já mám dceru 2roky a nebyla sama v autě ani v zimě, ani na podzim… i když vybíhám jen na benzinku, do lékarny.. vždy sebou!! Nikdy nevím jestli mi zrovna neukradou auto, nebo zrovna do mého auta nenabourá jiné. A už to že dítě je připoutané k autosedačce a ten strach, je tam samo…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 26.07.18 23:02
@Deluxe27 píše:
Volal bych policii,at si to vyžere hezky a dál bych se s ním nebavila :lol:

V tu chvíli jsme se snažili to dítko dostat ven. Tohle jsem fakt nechtěla zažít. Hrozné.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 26.07.18 23:05

@Veru1987 Hned volat policií…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 26.07.18 23:08
@Annabela11 píše:
@Veru1987 Hned volat policií…

to jsem si taky vždycky říkala, ale v tom stresu jsme jednali jinak… což teda pánovi jsem říkala ve vzteku.. noo řvala na něj že jsem měla volat policajty a že bych to příště udělala… byla jsem hrozně vyklepaná, ještě že aspon to jedno okýnko mělo otevřené

svycarka
Echt Kelišová 7520 příspěvků 27.07.18 00:00

Teda chudak dite, me stacilo,kdyz dnes na benzince- manzel sel jen zacvakat benzin,pryc cca 4 min a i při otevrenych DVERICH bylo okamzite v aute jak v saune. Dobře jsi udelala,zes ho servala,snad si to ten tatíček zapamatuje. Pab.lb jeden :roll:

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 27.07.18 07:33

Lidi jsou fakt magori. Proc si nezavolala policii a sanitku?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama