Reklama

Sobotní volba prezidenta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denca-17
Kecalka 104 příspěvků 23.01.18 12:23
Sobotní volba prezidenta

Zdravím všechny diskutující :)
Poprvé mám možnost jít k volbám a popravdě se mi příliš nechce, ani jeden z posledních dvou kandidátů mi není vyloženě sympatický.. nicméně, když by nebylo zbytí, asi bych se rozhodla pro pana Zemana.. jsem blázen?
Když jsem volby sledovala a bylo po prvním kole, pan Drahoš prohlašoval, že je připraven zlvádnout vše a že očekává div ne smršť špíny, kterou na něj Zeman vypustí.. a že prý je to jeho zvykem a kdesi cosi..
Od té chvíle, kdykoliv máme doma puštěné zprávy, případně čtu nějaký článek, v zásadě se tam píše, jaký je Zeman bezskrupolózní šmejd, že se neštítí ničeho, jak půjde,,přes mrtvoly" aby Drahoše potopil.. a já se ptám, kde je ta Zemanova špína? Je to jen můj subjektivní dojem, nebo je tím, proti komu média jdou Zeman?
Uznávám, že moc reprezentativní není, ale připadá mi, že za svými názory si stojí.. ale byla by to taková volba na truc..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 23.01.18 12:29

Já to mám stejně jako ty, k volbám jdu a volit budu Miloše. Jeho odpůrci mi můžou víš co. Vzhledem k ploše můžou i vícero najednou :pankac:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 23.01.18 12:31

A co si tím pomůžete že tam bude Zeman, za pár let bude vládnout z nemocnice na umělé ventilaci? :nevim:

Lekninka91
Extra třída :D 10265 příspěvků 23.01.18 12:32

Taky volím Zemana. Každého věc. Tisíc lidí, tisíc chutí a názorů.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 23.01.18 12:33
@pikola píše:
A co si tím pomůžete že tam bude Zeman, za pár let bude vládnout z nemocnice na umělé ventilaci? :nevim:

Tak to už tu za Havla taky bylo :nevim:

tali98
Kecalka 311 příspěvků 23.01.18 12:33

Za mě Zeman. A být tebou, vůbec bych to tady neřešila. Stůj si za svým názorem, tady stejně dostaneš maximálně čočku od podporovatelů Drahoše. :roll:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 23.01.18 12:35

@Denca-17 hele už jsou tu asi tři diskuze, koukni tam…
Jaké špína na Zemana, jen se vytahuje co kdy slíbil, řekl, lhal atd. Vše dohledatelne
Na Drahose zas jedou pomluvy typu pedofil, vítác atd. ty nemají žádné relevantni podklady ani zdroje…

Je to na tobě, zkus si pozjistovat fakta a pak se rozhodni

tali98
Kecalka 311 příspěvků 23.01.18 12:36

@catherine100 Já si myslím, že každý z nás někdy něco nasliboval, řekl a nakonec to udělal jinak. Nevýhoda politiků je v tom, že u nich se o tom veřejně ví.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 23.01.18 12:38
@Kelliee píše:
Tak to už tu za Havla taky bylo :nevim:

Ten byl ale volený parlamentem. Přijde mi, že Zeman o to nestojí, jen mu dělá dobře jak se za něj snaží jiný. Nechápu čeho se u Drahoše bojíte.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 23.01.18 12:38
@catherine100 píše:
@Denca-17 hele už jsou tu asi tři diskuze, koukni tam…Jaké špína na Zemana, jen se vytahuje co kdy slíbil, řekl, lhal atd. Vše dohledatelne
Na Drahose zas jedou pomluvy typu pedofil, vítác atd. ty nemají žádné relevantni podklady ani zdroje…Je to na tobě, zkus si pozjistovat fakta a pak se rozhodni

To je pravda. Už je to unavující pořád dokola

Premek_Orac
Závislačka 4299 příspěvků 23.01.18 12:38

Už aby ty volby byly za námi a zase se jen svorně na politiky nadávalo…

Run
Generální žvanilka 20539 příspěvků 23.01.18 12:39

Prezident u nás zas takovou moc nemá, měl by spíš reprezentovat. Zemana jen vodí, na debaty ho evidentně nečím nadopujou a silně nalíčí. Je mi z toho dost úzko. Je jen stín sám sebe a směšná figurka. A lidi mu stále fandí, já tomu opravdu nerozumím.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 23.01.18 12:39

@tali98 já nevím jak ty, ale já když něco slíbim, tak dodrzim a když z nějakého důvodu ne (teď mě nic nenapada),tak se omluvim :nevim:

Ale jasný člověk není neomylný, ale on už to udělal tolikrát, že takovému člověku nemůžu věřit…
Vem si to v osobním životě, chtěla bys mít ve své blízkosti člověka, který jen slibuje a říká pokaždé něco jine…je sice dobrý řečník, ale nikdy nevíš co z jeho řeči je pravda :nevim:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 23.01.18 12:39
@Nowuka2 píše:
Já to mám stejně jako ty, k volbám jdu a volit budu Miloše. Jeho odpůrci mi můžou víš co. Vzhledem k ploše můžou i vícero najednou :pankac:

:lol: stejně tak, i s tou plochou to mám stejně

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 23.01.18 12:39
@pikola píše:
Ten byl ale volený parlamentem. Přijde mi, že Zeman o to nestojí, jen mu dělá dobře jak se za něj snaží jiný. Nechápu čeho se u Drahoše bojíte.

Tak zdraví a způsob volby je něco jiného. Teda dle mého názoru. Já se Drahoše nebojím :)
Už ať je sobota večer :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >