Sociální byty

Anonymní
6.2.20 07:14

Sociální byty

Zdravím teď budu mít v březnu 18 a jsem sama s miminkem na ubytovně jako I s mamou samozřejmě ale Neda se to tu nevím jak co nejrychleji si najít bydleni máma ta si na byt šetří ale nechce mne vzít sebou takže se snažím celou dobu neco vymyslet, přemýšlela jsem o pujcce ale tu bych zase neměla jak splácet. Máte někdo zkušenosti s těmhle byty ted nevím jestli to jsou sociální byty nebo startovací moc tomu nerozumím. Díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4100
6.2.20 07:20

Zeptej se tam kde bydlíš
Většinou v těchto zařízeních pracují lidé kteří mají přehled
Další možnost jít bydlet k otci dítěte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
6.2.20 07:23

Sociálních bytů je málo. Jsou na ně pořadníky. Nejsnazší máš dojít si na soc a poptat se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 07:30

@Anix to nejde mi spolu nejsme :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
4100
6.2.20 07:33

Je ti 18, máš dítě, jsi v azylaku ale s otcem nejsi a ještě do příspěvku hodíš ikonu poblijona.
Super kombinace, chudák dite.
A teď pohádku o tom jak jste se milovali a miminko bylo plánované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16343
6.2.20 07:35

Dite do jeslí, ty do práce a pak spolubydleni s jinou maminkou např. Ale odhadují, že napíšeš proč to nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
6.2.20 07:43
@Anonymní píše:
Zdravím teď budu mít v březnu 18 a jsem sama s miminkem na ubytovně jako I s mamou samozřejmě ale Neda se to tu nevím jak co nejrychleji si najít bydleni máma ta si na byt šetří ale nechce mne vzít sebou takže se snažím celou dobu neco vymyslet, přemýšlela jsem o pujcce ale tu bych zase neměla jak splácet. Máte někdo zkušenosti s těmhle byty ted nevím jestli to jsou sociální byty nebo startovací moc tomu nerozumím. Díky za radu

Ty ses ta bývalá narkomanka a prostitutka, co tady nedávno psala, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23404
6.2.20 07:44

Nejhorší nápad v tvé situaci ještě přemýšlet si na nájem půjčit, to prosimtě nedělej, nebudeš mít pak nejen kde bydlet, ale i dluhy.
Proč jste teď na ubytovně a máma tě nechce domu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12233
6.2.20 07:45

A z čeho by jsi chtěla platit ten sociální nebo startovací byt, když nemáš z čeho platit půjčku?
zadarmo není žádný byt, i v azyláku se musí platit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
6.2.20 07:45
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23404
6.2.20 07:57
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
6.2.20 08:00

To je hnus :poblion: melas jít na potrat. Na dítě absolutně nemáš zázemí, ani finance a jestli měla @marra2 pravdu a jsi autorka té diskuze, tak to dítě bude mít následky celý život. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
6.2.20 08:07

@truelly @pikola Myslím, že to bude holky ona… Doted myslím na to miminko… Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4100
6.2.20 08:13

@marra2
Ne každá, která má mezi nohama díru by měla mít právo se stát matkou.
Samozřejmě v tomto případě nelze psát o matce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
6.2.20 08:18
@Anix píše:
@marra2
Ne každá, která má mezi nohama díru by měla mít právo se stát matkou.
Samozřejmě v tomto případě nelze psát o matce.

Souhlasím… Bohužel mi přijde, že je takových čím dál víc. A nikdo s tím nic nenadela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama