solamyl?

10410
19.7.05 12:23

solamyl?

Ahoj holky,

nevíte, zda 11měsíčnímu prckovi můžu zahustit jídlo solamylem nebo maizenou? Našla jsem to sice v receptech pro děti, ale přesto si nejsem jistá :?
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6429
19.7.05 12:34

Do pokračovacích mlík dávají bramborový škrob, proto víc zasytí. Tak si myslím, že jestli v Solamylu je jen čistý škrob, tak by to mělo být OK.

Doma na vaření ale používáme kukuřičný škrob, je stravitelnější.
Malé zahuštuji jídla UM - na trochu vody dám víc UM a je to husté, tím baštu spojuji. Na jíšku apod. si ještě počká…

Pa, E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
19.7.05 12:50

Díky, kukuřičný škrob koupím. Dělám Anetce těstoviny s brokolicovou omáčkou (brokolice+UM+máslo - takže to zase tak řídké není). Ale pro přístě se bude škrob hodit :)
S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
19.7.05 20:09

Anette, ja zahustuju treba ryzovou, kukuricnou nebo pohankovou instantni detskou kasi, bez prichuti neslazenou pochopitelne :) Preci jen si rikam je to urceno pro kojence tak tam urcite nic spatnyho nebude. Teda aspon doufam :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
19.7.05 21:40

Určitě můžeš, v mlíčku Beba A.R./H.A.1 je právě bramborový škrob.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
19.7.05 22:13

Janatt, ty mas nejakou kukuricnou ci pohankovou INSTANTNI DETSKOU KASI??? Ja kupuju v obchudku zdrave vyzivy BIO kase, ale nikde jsem jeste nevidela, ze by bylo neco takoveho bez prichuti a navic oznacovane jako detske, resp. vhodne pro kojence.
Das mi prosim tip, kde to kupujes a jak se to jmenuje?

Diky predem

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
19.7.05 22:26

Hromix, s ryzovou a kukuricnou kasi neni problem- Hamanek, Nestle a urcite i dalsi. Pohankovou mam instantni bio, ale ne primo detskou, predpokladam kdyz je bio tak snad tam nic spatnyho nebude. Hlavne si myslim, ze se to nesmi s tou posedlosti po bio a zdrave vyzive prehanet :))) Koneckoncu uz to nejsou zadny miminka (aspon co si vybavuji z Letnich miminek tak Anie taky uz neni uplnej prcek :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama