Solárko nebo samoopalovák na akné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Stálice 80 příspěvků 22.03.19 20:57
Solárko nebo samoopalovák na akné?

Ahoj holky, už dlouho uvažuji o nějakém samoopalovacím přípravku na pleť, jelikož jsem docela bledá, ale bojím se, aby mi to pleť ještě nezhoršilo. Tělo si samoopalovakem mažu přes zimu vždycky, ale žádná extra hnědá z toho nejsem.Jsem blondyna, světly typ, ale s černým obočím a v lete jsem úplně černá vždycky za pár opalování. Premyslela jsem i o solarku, ale hodne to pak prý ničí kůži, hlavně mam problematickou pleť, T-zonu mám mastnější, na čele žádné pupínky, ale na tvářích právě ty jizvičky a fleky, sem tam nějaký ten pupínek…a kdybych do solarka sla asi bych nedokázala vyjít bez korektoru, make-up nenosim, ale korektor a pudr si dávám vzdycky. Vim, ze tady předtim bylo dost diskuzi, ze spis samoopalováky zmasti plet a zanesou póry, tak nevim, nasla jsem si od značky La Roche, je to prave i na oblicej. Co myslíte? Je vhodné na problematickou pleť se sklonem k akné dávat samoopalovák? A hlavně to chci kvůli zakrytí flíčků po akné..
Předem děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 21:18

Já úplně nesnáším, když jsem přes zimu vybledla :mrgreen: přes léto jsem také krásné opalena hned, takže přes zimu to také hodně řeším. Opalovaky jsou na prd, vyzkoušela jsem jich fakt strašně moc, ale fakt to ty póry zanasi, úplně mi přijde že to ucpava kůži. Navíc se musíš mazat fakt částo, pokaždé předtím peeling, po namazani nelezt do oblečení, někomu to dělá fleky ať je krém sebelepší,… Mě to prostě nevyhovuje :nevim: za mě jednoznačně přes zimu solarko a musím říct, že naopak mě to pleť fakt vždy dost zlepší :nevim: jinak na udržování opálení je super krém od Nivea sun kissed, je to takový fakt jemný opalovak, který to spíš tak jako udržuje a zkrasluje a nedělá fleky, není tak intenzivní :palec: :) Toť má zkušenost :)

LaPaloma
Závislačka 2786 příspěvků 22.03.19 22:25

Avene sluneční pudr SPF 50 MINERÁLNÍ.
Snese to citlivá kůže, nezapíjí se do kůže, je zabarvený do béžova pro bledule a mají ještě medový pro od přírody tmavší typy.

Nebo nyní mají i tekutou variantu - tu mám já nejraději. Je to vlastně tonovaný opalovací krém. Používám místo make-upu.

janagustavova
Nováček 9 příspěvků 23.03.19 10:58

Doporučuji solárko, ale jen třeba na 8 min

Váš příspěvek
Reklama