Solárko v období kojení

1160
9.7.06 17:47

Solárko v období kojení

AHOJ HOLČINKY,
obracím se na vás jako na zkušené maminky. :P

Mám takový dotaz ala „nevím co roupama dělat“ :twisted: :lol: :wink: a sice, jestli znáte názory lékařů ohledně vlivu solárka v období kojení. Vím, že solárko se obecně příliš nedoporučuje, ale když vezmu v úvahu neg.vliv normálního sluníčka… :wink:

Tuším, že informace i názory se budou různit a vyjde to tak půl na půl a pak bude stejně záležet na mém rozhodnutí :wink: - nicméně, je létíčko a tak bych ráda znala vaše názory.

Děkuju předem.

Krásný sluníčkový nedělní večer.

Varenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

700
9.7.06 18:00

Já myslím že solárko je v pohodě pokud nemáš díky hormonům zblázněný pigment. Já mám třeba šílený břicho - černá čára uprostřed a hnědý fleky. Tak ani nelezu na sluníčko abych to tam neměla na doživotí :wink: :lol: :lol: A nebylo by levnější opalovat se v těhle vedrech někde na zahradě 8) :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
9.7.06 18:05

JINDRUCHO:
jéje, děkuju moc za příspěveček! :wink:
Určitě bylo, ale strašně mě to nebaví tam ležet a takhle vlítneš na 10min a máš hotovo na celý den. Navíc s malinkou nestíhám stíhat sluníčko, když zrovna svítí :twisted:
Držím palečky, at máš bříško zase v pořádku. Já mám taky ještě malinkou čárku přes pupík, ale postupně to mizí. Musíme vydržať - chce to čas :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
9.7.06 18:26

Před svatbou jsem chodila na solárko a super. Chytla jsem nádhernou barvičku a cítila se tak nějak příjemně atraktivně :wink: - hlavně v době, kdy se léto flákalo kdesi a moc hnědých nás nebylo :lol: :lol: :lol: :lol:

Chodila jsem cca 3× týdně a kojím stále a bez problémů. Žádné fleky se neudělaly, taky jsem před tím na to myslela a bála se, aby se vlivem hormonů něco „nestalo“ 8)

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
9.7.06 18:32

MirkoV:
děkuju za tvé zkušenosti. No víš, já to spíše myslela z obav ohledně mlíčka. Jestli to nějak nenaruší strukturu, „neozáří“… :? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
9.7.06 19:03

Já myslím, že když si dáš týdně cca 20 min dohromady - rozdělené do několika návštěv, tak by to škodit nemělo. Ono co vlastně neškodí… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
9.7.06 20:46

Varenko já myslím že s mlíčkem ti to určitě nic neudělá. V moudrých knihách nedoporučujou slunění jenom kvůli těm pigmentovým skvrnám :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
9.7.06 20:47

Já jsem chodila do solárka když byly Kubovi asi 3 měsíce a mlíko mu šmakovalo dál. Myslám si, že když budeš na normálním sluníšku, tak se taky zahřeješ a o to přece jde, takže já bych to nečešila a šla 8) . Pravda, jen stran toho poblázněnýho pigmentu bych si dala pozor. Já jsem měla pouze v těhu čáru pod pupikem, ale ta po porodu docela rychle zmizela (na rozdál od těch kil, který se mě drží zuby nehty :wink: ). Takže opalování zdar :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
9.7.06 21:27

Taky jsem na jaře chodila a od Šimonka nebyly žádný reklamace.
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
9.7.06 21:41

Varenko, já myslím, že to vůbec nevadí, rozhodně né mlíčku! Já se chystám už půl roku a stále se nenaskytla příležitost odhodit malýho někomu na hlídání :--))
Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
9.7.06 21:59

HOLČINKY
jéje, děkujuuu mooc. Jste zlatíčka a moc díky za vaše názory :wink:
O to mi šlo, jestli výlučně někdo někde v moudré knize nenapsal tučným písmem:
SOLARKO ZAKAZANO proto a proto…

Tak to je super. Tak to tam zítra vlítnu a před otvíračkou budu dychtivě bušit na vrátka :twisted: :lol: :lol: :lol: :wink:

Přeju vám krásný večer a super sníky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
9.7.06 23:38

taky jsem během kojení chodila na solárko a úplně v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
10.7.06 13:40

Krásný den holčinky :wink: :D

tak vás moc zdraví VYSOLÁRKOVANÁ Varenka :twisted: :wink: Díky moc za podporu a vaše názory.

Přeju vám suprbupr zbytek dne. :P :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jasmina27
21.1.13 14:29

Ju jsem rada ze jsem tady nasla odpovedi k cemu jsem hledala a nemusim psat ani otazku.pac jsem zacala chodit na solarkoa nevedela sem co nebo co.ja kojim sice sem tam mam hladne mleko cily misto caje nebo jen tak prilozime a spokojene si sajeme ale presto jsem se obaval zda to neco neudela a vidim ze to nevadi. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama