Soukromá školka Praha 11

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eliškamyška
Nováček 8 příspěvků 12.11.14 17:03
Soukromá školka Praha 11

Ahoj všem, ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenosti se soukromou školkou Macíček v Újezdě U Průnonic (Praha 4). Nebo můžete doporučit nějakou soukromou školku v oblasti Šeberov, Kunratice, Háje…Díky moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Simca007
Kecalka 445 příspěvků 12.11.14 18:28

Ahoj, my máme klučíka v Benjaminku, na Hájích a je to tam moc prima! Kdybys chtěla další info, piš :) (mrkni na http://msbenjaminek.webnode.cz/)

Eliškamyška
Nováček 8 příspěvků 12.11.14 18:51

Díky moc, slyšela jsem na ně taky celkem chválu, tak je určitě vyzkouším, ale obávám se, že budou mít plno…A jak máte starého klučíka? Kolik dětí tam mají ve třídách? Naše slečna (za pár dní 3) není moc zvyklá na kolektiv, tak to bude chtít pomalý rozjezd…:-)

Simca007
Kecalka 445 příspěvků 12.11.14 18:55

Nemají plno, teda záleží, kolik dní v týdnu potřebujete…ale dětí tam nemají zas až tak moc! Náš je tříletý, těch tam je pár, ale jsou tam i menší děti. Třída je tam jen jedna, dětí je tam právě docela málo…tak 10, max.15 denně, dle mého pozorování :) pohodička. A opravdu prima učitelky!

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 23.06.15 10:25

Ahoj, máte někdo reference na školky Macíček na Újezdě, nebo na Pilné včelky na Hájích? :mavam:

Medisek
Ukecaná baba ;) 1305 příspěvků 23.06.15 10:50

My měli malého v rc Pilné včelky taky super http://rcpilnevcelky.cz/

Eliškamyška
Nováček 8 příspěvků 26.06.15 19:22

Ahoj, mám špatné reference na Macíček, osobně jsem se tam byla podívat a nenadchlo mě to…Jsem z Újezda, kamarádka, která tam chtěla dát syna se ptala na našem úřade, kde ji tuto školku vyloženě nedoporučili… Na pilné včelky mám reference celkem dobré…

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 26.06.15 19:37

@Eliškamyška a můžu se zeptat, proč tu školku nedoporučili? Já se tam byla ve středu podívat a naopak se mi tam dost líbilo. Tak by mě celkem zajímalo, proč ji obecní úřad hodnotí negativně… já už byla celkem rozhodnutá, že to zkusíme tam, a ty mě teď zase nahlodáváš :-D

Eliškamyška
Nováček 8 příspěvků 26.06.15 20:20

No já když jsem tam byla, tak na mě moc dobře nepůsobila předpokládám majitelka, která nás tam provázela. Dost nepříjemně okřikovala děti, které si normálně hrály, říkala, že děti musí po obědě být minimálně půlhodiny v postýlce (což naše malá odmítá) a pak mi tam předvedla chlapečka, který uměl perfektně 20 slovíček anglicky (což mě moc neoslovilo, neboť potřebuju aby se naše slečna naučila nejdřív pořádně česky :-) ) A reakce z úřadu prý byla - paní je divná a nemá tu moc dobrou pověst a já musím upřímně říct, že na mě taky působila divně…byla jsem tam s mamkou a ta z toho měla úplně stejný pocit…nakonec chodíme sem: www.skolkapelisek.cz a jsem naprosto nadšená…ale bojim se, že mají plno (nevím jak na prázdniny)

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 27.06.15 08:02

@Eliškamyška na me pani reditelka prave pusobila uplne v pohode, deti taky byly uvolnene, vesele…ja tam problem nevidela. Ale budu teda jeste hledat, mrknu na tu vasi, diky :mavam:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 24.08.15 11:03

Tak jenom doplním zkušenost s Macíčkem, kdyby tu někdo hledal v budoucnu. Školka jako taková se mi líbila, ale nedohledala jsem nikde ičo a další informace. Tak jsem napsala paní ředitelce e-mail (dvakrát), na který mi neodpověděla a do telefonu pak tvrdila, že jí nic nepřišlo.
Chtěla jsem vědět ičo, kdo je zřizovatelem (jestli s. r.o., o. s. apod), jestli může doložit oprávnění k péči o děti do tří let. Nic z toho jsem se nedozvěděla, takže jsme dali přednost jiné školce.

Děti chodily o prázdninách dva týdny do Chytré Sovičky u Chodovské tvrze a byly moc spokojené. Syn tam teď od září nastupuje znovu.

takže dávám za pravdu @Eliškamyška, Macíček ve mně moc důvěry nakonec tedy nevzbudil. Kamarádka se tam byla informovat, že by tam chtěla zapsat dceru od ledna a paní ředitelka po ní okamžitě chtěla nevratnou zálohu 2000,– Kč. S tím jsem se taky nikde nesetkala…Kamarádka šla taky jinam :)

andelinka1
Kecalka 145 příspěvků 30.06.16 16:23

@Etcetera78 můžu se zeptat jak se dětem líbilo v Chytré sovičce a jak jste spokojená? Hledám školku někde v okolí pro osmnáctiměsíční dceru a tahle je jedna z mála kde berou i malé děti. Děkuji

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 30.06.16 18:47

@andelinka1 se Sovičkou jsme moc spokojeni. Vojta tam chodí od září, teď ho čekají poslední dva měsíce a pak nastupuje k ségře do státní. Po Sovičce se nám bude stýskat :-D Kdyby to nebylo tak drahé, nechám tam obě děti…moc příjemné učitelky, pestrý program (miluju páteční kroužek vaření :-D ), ve všem vycházejí vstříct. Můžu doporučit, o děti je tam dobře postaráno :palec:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 30.06.16 18:50

A těch prťat tam mají docela dost, takže jsou na ně zvyklí, od přebalování po chování a mazlení…

andelinka1
Kecalka 145 příspěvků 30.06.16 23:10

@Etcetera78 moc děkuji za všechny informace  :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >