Spacák pro dítě

1384
5.5.08 12:06

Spacak

Ahoj holky,
nesila jste nahodou nektera spacak pro ditko? Rozparala jsem nase 2 stary spacaky a chtela bych z toho udelat jeden malej pro kluka.. ale rikala jsem si, ze se tu nejdriv poptam, jestli treba nemate nekdo zkusenost :) Pripadne strih? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11524
5.5.08 12:19

A chceš aby vypadal jako spacák, nebo spíše spací pytel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1384
5.5.08 12:37

No jako spacak, potrebuju ho na tabor, na kolo a tak :) asi bych chtela, aby byl rozepinaci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
5.5.08 13:09

Tak asi bych ho dělala jako obdélník, záleží na jak dlouho ho chceš mít. Délka by mohla být buď 130 nebo 150 cm. Šířku bych dala asi 60 cm. Ty obdélníky samo potřebuješ dva. A jak je spojit? Buď jednu delší stranu sešít a na zbývající strany dát zip, nebo pokud si netroufáš všít zip, tak bych koupila v galantérce druky a ty bych nabila po celém obvodu, výhodou této varianty je, že máš kdykoliv k dispozici dvě deky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1384
5.5.08 13:56

Sati diky, taky jsem si rikala, ze to mozna na ty druky bude lepsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
22.5.12 10:29

Ahoj, chystáme se spát pod stanem, takže bych skoro pro 2letého prcka potřebovala spacák.
Jaké máte zkušenosti při spaní s prckem pod stanem ???
Zimní fusak je mu malej - měl by venku ruce …co se týče dekového spacáku, mě osobně nevyhovuje, mám pocist, že tam táhne :(
Sama jsem příznivcem klasické kukly-spacáku…existuje něco takového pro děti ?

Nebo mě napadlo mu koupit klasický dospělácký a prostě ho dole ohnu, aby se mi v něm prcek neposouval a neztrácel :lol: …jaké máte zkušenosti vy ??
Děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
22.5.12 10:36

Máme dětský spacák.Ne mumii.Ale dělají se i dětské mumiové http://www.mall.cz/detske-spacaky/?…
malá, ale v mumii nechce být, musí ho mít trošku poodepnutý a je dozakryta dekou :roll:
Dospělácký spacák moc nedoporučuju, musíš ho dole svázat, jinak v něm bude prckovi zima.A se svázaným spacákem je to zas takové nepohodlné.

• Nahlásit
  • Citovat
9454
22.5.12 10:46

@Lenka512 jasne ze jo..nase mala dostala spacak v pul roce a je bozskej..detska mumie od husky…je zkracovaci..zatim spi ve zkracene verzi a jeste chvilku asi bude…tim ze sme s ni jezdili od uplnyho mimca je zvykla a stanovani ji moc bavi..ted uz umi i pomahat se stavenim stanu :mrgreen: a obcas vytahne spacak i doma ze jde spat ve spacaku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3079
22.5.12 10:47

Doporučuju Husky kids magic http://www.gamisport.cz/…agic-zeleny/ dá se zkrátit a když dítě povyroste,tak se prodlouží. Šestiletý syn v něm spal se skautama venku pod širákem když bylo jen 8 stupňů a zima mu nebyla.Je opravdu funkční a teplý.

Podobný je ještě Boll patrol http://www.hanibal.cz/…patrol-2011/?… měli jsme ho taky ve výběru,ale zkrácený už by synovi byl malý,tak nakonec vyhrál ten Husky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22144
1.6.18 12:09

Prosím, poraďte spacák pro moji zimomřivou dceru :-) na tábor, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41503
1.6.18 12:14

@3HE máme dobrou zkušenost s již zmiňovaným zkracovacím Husky spacáku. Máme pro obě děti a je velmi teplý :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6846
1.6.18 12:16

@3HE Měli jsme loni na vodu půjčené výše zmíněné Husky Kids a přišly mi hodně teplé, děti ho měly ve stanu víceméně jen pod sebou. Spaly v krátkých pyžamkách v hodně rozevřeném spacáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35111
1.6.18 12:19

Ja nedam dopustit na ceske spacaky Condor - maji nepreberne typu, my tradicne bereme Condor VI+, je do -10°C (extrem) a kdyz si vyberes barvu ve sleve, tak te vyjde detsky do145 cm asi na 1500 Kc. Kazdy spacak ti v podstate nanovo usiji, muzes si rict delku, jakou presne potrebujes. Velmi dobra komunikace.

http://www.spacaky.cz/shop/index.php?…

Příspěvek upraven 01.06.18 v 12:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35111
1.6.18 12:21

Zkracovaci spacak je podle me z principu nesmysl - az na extremni pripady, kdy si spacak pujcuje dite s rodicem. Spacaky nejsou na aporad, vlakno se slehne a uz nehreje, prestoze porad stejne vazi. Se zkracovacim spacakm dite s sebou vozi kilogramy, ktere nepotrebuje a vlastne je nevyuzije ani v budoucnosti, protoze spacak uz nebude hrat.
Jo a pokud mate prostor, skladujte spacaky rozbalene a pokud mozno je neperte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41503
1.6.18 12:29
@Pudloslava píše:
Zkracovaci spacak je podle me z principu nesmysl - az na extremni pripady, kdy si spacak pujcuje dite s rodicem. Spacaky nejsou na aporad, vlakno se slehne a uz nehreje, prestoze porad stejne vazi. Se zkracovacim spacakm dite s sebou vozi kilogramy, ktere nepotrebuje a vlastne je nevyuzije ani v budoucnosti, protoze spacak uz nebude hrat.
Jo a pokud mate prostor, skladujte spacaky rozbalene a pokud mozno je neperte

Napořád ne, ale děti rostou rychle :nevim: A my nechtěli kupovat dvojí spacáky, zvlášť u většího dítěte, kde už jsme to prodlužko nasadili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama