Spánek 3 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amy22
Kecalka 139 příspěvků 03.01.17 12:23
Spánek 3 měsíce.

Ahojte maminky, jak to máte nebo jste měli se spánkem dětí ve 3 měsících?
Nám malej vstává v 6, usíná kolem 9 na půl hoďky, pak někdy (není to denně) kolem 12 zase na půl hoďky, pak většinou mezi 4-5 opět max na půl hodinky, mám ho naučeného že v chvilinku po 7 chodíme spinkat ale večer už mi právě přijde protivný a moc unavený. Kolikrát jde na něm vidět že už je dost přetažený. Jenže dýl prostě přes den nespinká a nechávat ho „vyřvat v postýlce do vyčerpání - usnutí“ opravdu nechci.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12290 příspěvků 03.01.17 12:34

A co ho po polednim spánku nakrmit a vyrazit ven s kočárem? Mohlo by ho to zase uspat a doplnit chybějící spánek. Jinak mne děti spaly dost podobně, v noci se budily po třech hodinách na kojení. A spát chodíme az kolem deváté. Stačilo jim to, ale mam nespavce

Kriss Tina
Echt Kelišová 7885 příspěvků 03.01.17 12:43

Malej spal stylem ze se nakrmil, usnul ale jenom treba pul hodky, pak byl 2 hodky vzhuru, zas se nakrmil, zas spanek pul hodky a tak dokola celej den, akorat v noci se moc nebudil, ale to pocitam ze ja sla spat kolem pulnoci vstavali sme v 7 a vzbudil se tak 2× za tu dobu.

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 03.01.17 12:50

@Tichošlápek ven chodime, cuci do strisky kocaru a smeje se :D
Zkousela sem i jit spat s nim, bez vysledku, ja usnula a pak byla rozlamana kdyz se cvrcek vzbudil
Zas v noci spinka krasne, kolem 7 usne, vzbudi se v 1 na jidlo hned usne a pak davame mlicko jeste kolem 4-5

vverru
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 03.01.17 12:51

Máme to od 3m stejně, malá (teď 4m) spí 3× 30 minut, ale stačí ji to. Ony všechny děti toho mají večer už obvykle plné kecky. Všechny nové vjemy, zvuky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >