Spánek 4,5 měsíce

182
12.4.16 17:22

spánek 4,5 měsíce

Mám ještě jednu otazecku :) malá me budu v noci každé dvě hodiny. Když se vzbudí v šest tak do oběda mi usne na 30 minut 2× po obědě spí 3-4 hodiny v kočárku…myslíte, ze když ji vzbudim dřív tak mi bude lépe spát v noci? Nemá prehozeny den a noc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
12.4.16 17:39

Asi bych ji nenechavala spat tak dlouho odpoledne. Moje cerstve 5 mesicni spi dopoledne pul hodiny, po obede 2 hodiny a kolem 17. Hod jeste jednou pul hodky. Pak jde normalne spat kolem 20. A vstava rano v 8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69441
12.4.16 17:39

@brunet1 a kdyz se v noci vzbudi, co dela? a jak dlouho je vzhuru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
12.4.16 17:40

3-4 hodiny je dost…takze jednu dobu mezi krmenim celou prospi? Nakrmis, das spat a vzbudi se az na dalsi jidlo? :think:
Zkusila bych ji nechat spat max 2 hodiny a uvidis. V tomhle veku mi malej spal mezi jidly 30-40 minut, po o spat nechodil. Budil se v 7 a spat chodil v 19. V noci spal.
V kolik davas spat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
12.4.16 17:42

@blumen nic moc, jen se mele začne tak pobroukavat, dám ji k prsu pořád spí a pije u toho. Až se nakoji, dám ji stále spící do postýlky. Takhle to je třikrát a v šest uz se vzbudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
12.4.16 17:46

@sisk v půl osmé uložim do postýlky, ale to si tam ještě tak do 20:00 povídá. Pak se vzbudí cca 22:30, pak 01:30, pak kolem čtvrté a v šest je vzhůru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kazda.m
12.4.16 18:09

Kazdy mimi je jiny. Moje spala celou noc od osmi do sesti, sedmi nekdy dala dvanactku a taky mi k tomu spala v kocarku po o tri hodiny. Ale postupne jal se zacla hybat tak uz spi v kocaru jen dve hodiny a v noci se budi na kojeni. A kdyz nahodou v kocaru vytuhla na dyl a ja ji sla vzbudiz tak pak byla desne protivna a tahlo se to s ni zbytek dne. Cetla jsem ze „min spanku pres den=vic v noci“ u mimin nefunguje. Ze plati cim kvalitnejsi spanek pres den tim lepsi i v noci. Ale na kazdyho plati neco jinehk. Budes muset vyzkouset.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
182
12.4.16 18:15

@kazda.m právě jsem taky slysela, nerada bych to ještě zhorsila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kazda.m
12.4.16 18:45
@brunet1 píše:
@kazda.m právě jsem taky slysela, nerada bych to ještě zhorsila :)

A ma takovyto rezim od zacatku nebo posledni dobou?
Ono se to treba jeste vsechno zmeni trikrat nez ji bude rok:)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3686
12.4.16 18:53
@brunet1 píše:
@sisk v půl osmé uložim do postýlky, ale to si tam ještě tak do 20:00 povídá. Pak se vzbudí cca 22:30, pak 01:30, pak kolem čtvrté a v šest je vzhůru.

Jak já ti rozumím :-D mojí je 8 měsíců a od narození je.jako.tvá, nikdy, zdůrazňuji nikdy mi nespala celou noc. Ráno vstane v 6 ráno, pak kolem 10 hodin dopoledne spí půl hodiny, a po obědě jde spát na 3-4 hodiny. Budit sem zkoušela, byla nepříjemná, mluvila.sem na ní a pořád spala, tak ji nechávám. (to chodím spát taky odpoledne s ním) pak jde spát kolem 19-20h a budí sr každé dvě hodiny, buď na jídlo nebo na pití, ale na jídlo takovým způsobem, ze si z láhve 4 xcucne a je tuhá. ZKoušela jsem dudlik -nechce, proste.si chce cucnout mléka. Pak až dostane dudlik a spí jak špalek dvě. hodiny. Má to tak nastavené od miminka, fakt závidím těm co spí mimčo celickou noc. Jsem vždy ráno. tak. unavená, že s ní spím odpoledne v KUSE 3-4 HODINY! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
12.4.16 19:08

@kazda.m skoro jo, ale do dvou mi spala s max. jedním probuzenim a od těch 3 mesicu se budi v noci casteji…venku odpoledne mi spala vzdy dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
12.4.16 19:11

@Dojcanis do dvou měsíců se mi vzbudila max. Jednou. Všude jsem se chlubila jak je šikovná a přišel třetí měsíc a mám po ptakach :D ja ji to odpo spaní zkusím zkrátit a uvidíme, co se stane :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69441
12.4.16 19:12

@brunet1 tak deti maji kratsi spankove cykly a navic deti kojene, podle me je to normalni a jeste se to mnohokrat zmeni. Spanek souvisi i s psychomotorickym vyvojem, neco noveho se nauci a muze se vic budit nejakou dobu. U nas plati, cim vice spi pres den, tim lepe spi v noci. A ve 14m se mi budi za noc 1-2× taky na kojeni, odnaucovat zatim nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69441
12.4.16 19:13

@brunet1 podle me tomu tim nepomuzes, protoze se Ti nevzbudi uplne, pouze se ji prerusi na chvilku spanek a pokracuje dal :nevim: ale vyzkousej a uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kazda.m
12.4.16 19:40
@Dojcanis píše:
Jak já ti rozumím :-D mojí je 8 měsíců a od narození je.jako.tvá, nikdy, zdůrazňuji nikdy mi nespala celou noc. Ráno vstane v 6 ráno, pak kolem 10 hodin dopoledne spí půl hodiny, a po obědě jde spát na 3-4 hodiny. Budit sem zkoušela, byla nepříjemná, mluvila.sem na ní a pořád spala, tak ji nechávám. (to chodím spát taky odpoledne s ním) pak jde spát kolem 19-20h a budí sr každé dvě hodiny, buď na jídlo nebo na pití, ale na jídlo takovým způsobem, ze si z láhve 4 xcucne a je tuhá. ZKoušela jsem dudlik -nechce, proste.si chce cucnout mléka. Pak až dostane dudlik a spí jak špalek dvě. hodiny. Má to tak nastavené od miminka, fakt závidím těm co spí mimčo celickou noc. Jsem vždy ráno. tak. unavená, že s ní spím odpoledne v KUSE 3-4 HODINY! :cert:

To by me s prominutim jeblo :-D Pres den furt rve takze neexistuje ze bych si treba uvarila caj a koukala jak si hraje. A jeste k tomu nespat v noci…nechapu jak to.muze nekdo zvladat. Kdyz v kocarku spi je to nejkrasnejsi cast dne :-D:-D

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat