Spánek v 8 měsících

Anonymní
30.12.19 22:53

Spánek 8 m

Holky potřebovala bych radu nebo uklidnit.mam holčičku 8 m a má problém večer usnout. polozim do postýlky šílený řev, postupně unosim a ukojim a odložim, jenže vstava po hodině až do rana. zkousela jsem nebrat z postýlky jen zpívat hladit a nic, musím vzít uklidnit prsem nebo unosit a takhle jedeme do rana.pres den spi krasne jak v kocare tak v postylce. zkousela jsem spat s ní ale buď nemůže usnout a lozi vsude nebo chce prso celou noc.nema od 4 m dudlik nechce ho. muzete mi poradit jak vyzrát na spánek nebo mě uklidnit že tohle někdy skončí, děkuji moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1262
30.12.19 23:14

Já tohle vyřešila kaší nebo um před spaním. Jala jsem podezření, že je hladová a že jí mm nestačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
30.12.19 23:22

No a nespi pres den uz moc? Nema pres den moc podnetu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 23:22

Vsemu jednou bude konec, jen nikdo ti nedokaze rict kdy :hug: meli jsme to v bledemodrem, byla jsem vycerpana.. a stridala se ruzna obdobi…behem 8 mesice jsem byla totalne dole, dite takrka nespalo, stale viselo u prsa.. a kdyz nebrecelo, tak fnukalo.. pak jak kdyz mavnes proutkem, parkrat spalo i celou noc… tak jsem se namlsala a zase cele dokola. V 11 mesicich jsem odstavila (ale ne z duvodu vidiny lepsiho spanku), ale ja mela vic energie… no kdyz to shrnu- 20 mesicu jsem se nevyspala ( vyjma par noci kdy je dite u babicky), ale!! Uz pul roku to beru s humorem a obcas si v noci s manzelem pekne povypravime.. vim ze vecne to trvat nebude a pristupuju k tomu tak, ze je vlastne hezky, ze me aspon nekdy potrebuje a ze se mi bude v v jejich 15 styskat :joy: takze, pristoupila jsem na metodu- ze je to vlastne hezky:joy: radu tedy nemam, my vyzkouseli ( krom vyrvani) snad vsechno 8) a nic proste nefunguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
30.12.19 23:40
@Anonymní píše:
Holky potřebovala bych radu nebo uklidnit.mam holčičku 8 m a má problém večer usnout. polozim do postýlky šílený řev, postupně unosim a ukojim a odložim, jenže vstava po hodině až do rana. zkousela jsem nebrat z postýlky jen zpívat hladit a nic, musím vzít uklidnit prsem nebo unosit a takhle jedeme do rana.pres den spi krasne jak v kocare tak v postylce. zkousela jsem spat s ní ale buď nemůže usnout a lozi vsude nebo chce prso celou noc.nema od 4 m dudlik nechce ho. muzete mi poradit jak vyzrát na spánek nebo mě uklidnit že tohle někdy skončí, děkuji moc :srdce:

Zkus dát UM nebo kaši, možná má hlad, další z možností je strach, nemá úplnou tmu v pokojíčku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.19 03:39
@Mika.ella1 píše:
No a nespi pres den uz moc? Nema pres den moc podnetu?

Spí 2 h pres den

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.12.19 03:40

@Berry77 zkoušela jsem kaši i chlebik s lucinou, um si nevezme vůbec to nechce

• Nahlásit
  • Citovat
1138
31.12.19 09:21
@Anonymní píše:
Spí 2 h pres den

Tak chce asi maminku :nevim: to prejde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.19 11:52
@Anonymní píše:
@Berry77 zkoušela jsem kaši i chlebik s lucinou, um si nevezme vůbec to nechce

A jake um jsi zkoušela? Třeba hipp nebo beba je něco tak hnusně uměleho.. My dáváme ted kendamil a opravdu je to dobré a přijde mi i dost chutí podobné jako materske mléko..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.12.19 13:26
@Anonymní píše:
A jake um jsi zkoušela? Třeba hipp nebo beba je něco tak hnusně uměleho.. My dáváme ted kendamil a opravdu je to dobré a přijde mi i dost chutí podobné jako materske mléko..

Zkoušela jsem hipp, nutrilon, kendamil, hami a poslední byla tusim beba.blby je že ona nechce ani flasku máme doma asi 5 druhu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.12.19 13:28

@Mika.ella1 tak si říkám chce chce maminku, ale mám ještě jednoho 2 leteho a potrebuji fungovat i pro nej.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama