Špatné spaní ve 30tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 14:22
Špatné spaní ve 30tt

Dobrý den. Anonym z důvodu, že tu mám známou a nechci aby si rodina myslela, že jsem plašan :D takže! Prosím o radu. Vecer když si jdu lehnout, tak chvíli dobrý a pak se mi najednou začne hrozně špatně dýchat, Když usinam nemůžu zabrat, protože se mi to dýchání prerusuje az mě bolí na hrudi.jsem skoro ve 30 TT a bojím se jestli to nemůže mít naky špatný vliv na mimco. Ještě dodám, že mimco je v noci hrozně aktivní, tak mě napadlo jestli mi neprilehl nějakou tepnu nebo tak něco a dýchá se mi blbě v jakékoliv poloze :(

Reakce:
Jareach
Kecalka 131 příspěvků 1 inzerát 28.05.19 14:31

To je normální. Děloha tlačí na bránici i na tepny. Zkus spát v polosedu, nebo na boku s podloženou nohou- jakkoli to bude příjemné. Mě pomohl kojící polštář, ale na konci už ani on. Na zádech to vůbec nešlo, ze spaní na boku mě bolely kyčle. Ale děti obě zdravé. :)

prceek55
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 29.05.19 07:27

Mně se taky hrozně blbě dýchá (32tt) přítel říká že hrozně funím :lol: malá je akční celý den i v noci, v noci se často budím všechno mě bolí nemůžu najít polohu jak usnout.. ale beru to tak, že to k těhotenství prostě patří :) takže já myslím, že je vše v pořádku neboj :) beru to sportovně, říkám si, že to je taková příprava až se narodí malá.. že to už se nevyspím vůbec :lol:

Snajl
Povídálka 41 příspěvků 09.06.19 00:38

Já jsem spala tak, že jsem nespala. :D Opravdu byly noci, které jsem prostě proseděla na židli, protože jinak jsem nemohla pořádně dýchat a taky mě strašně bolelo na hrudi a vůbec u toho nešlo usnout. Spávalo se mi z nějakého důvodu líp přes den, ale taky to nebyla žádná sláva, taky byl malej v břichu pořád hrozně akční a třeba na pravém boku jsem nemohla ležet vůbec, to začal vždycky kopat, na zádech jsem nemohla dýchat, takže jsem lehávala hodně na levém boku, ale spíš v podepřeným břichem a nohama.

Váš příspěvek
Reklama