Porodnice Kadaň, jak to chodí u vyvolávaného porodu?

Anonymní
28.5.19 10:41

Porodnice Kadan jak to chodí u vyvolavaneho porodu ?

Ahoj holky chci se zeptat mám termín teď 2.6, ale asi to vypadá na vyvolány porod. chci se zeptat co všechno si sebou muzu vzít na sal když mi porod budou vyvolavat a jestli od začátku co mi ho zkusí vyvolat muže u mě být přítel? Jak to vte Kadani chodí kdo má zkušenost dekuju

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.5.19 11:47

Já v Kadani rodila vyvolávaně před dvěma roky. Ráno dali tabletu a než jsem se pořádně otevřela, byla jsem na pokoji. Pak mě přesunuli na hekárnu, tam mu praskla plodová voda, bolesti šílený, prakticky jdeš z kontrakce do kontrakce. To už jsem si volala dr., ať mi něco dá, ale to rovnou zavelela, že jdeme rodit. Od počátku bolestí do porodu to byly tři hodinky. Manžel u porodu nebyl, takže jak je to s přítelem, to nevím, ale asi být může. Sebou jsem si nic nebrala, byla jsem ráda, že lezu. :lol: Na pokoji se mnou ležela paní, které porod vyvolávali několik dní a co já odcházela, tak ještě neporodila. Takže tam tablety nezabíraly, nevím, jestli pak nějaká zabrala nebo šla císařem. Prosím anonym, místo bydliště. Děkuji

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty