Porodnice Kadaň, jak to chodí u vyvolávaného porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 10:41
Porodnice Kadan jak to chodí u vyvolavaneho porodu ?

Ahoj holky chci se zeptat mám termín teď 2.6, ale asi to vypadá na vyvolány porod. chci se zeptat co všechno si sebou muzu vzít na sal když mi porod budou vyvolavat a jestli od začátku co mi ho zkusí vyvolat muže u mě být přítel? Jak to vte Kadani chodí kdo má zkušenost dekuju

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:47

Já v Kadani rodila vyvolávaně před dvěma roky. Ráno dali tabletu a než jsem se pořádně otevřela, byla jsem na pokoji. Pak mě přesunuli na hekárnu, tam mu praskla plodová voda, bolesti šílený, prakticky jdeš z kontrakce do kontrakce. To už jsem si volala dr., ať mi něco dá, ale to rovnou zavelela, že jdeme rodit. Od počátku bolestí do porodu to byly tři hodinky. Manžel u porodu nebyl, takže jak je to s přítelem, to nevím, ale asi být může. Sebou jsem si nic nebrala, byla jsem ráda, že lezu. :lol: Na pokoji se mnou ležela paní, které porod vyvolávali několik dní a co já odcházela, tak ještě neporodila. Takže tam tablety nezabíraly, nevím, jestli pak nějaká zabrala nebo šla císařem. Prosím anonym, místo bydliště. Děkuji

Váš příspěvek
Reklama