Špatný těhotenský test nebo normální výsledek?

Anonymní
19.8.20 22:46

Špatný těhotenský test nebo normální výsledek?

Ahoj, dnes jsem si dělala test a moc nevím, co si o tom myslet
Setkaly jste se s tím už?
2 čárky tam vidím, ale ta mezera je zvláštní. Test zakoupen dnes ráno a uchovan ve stínu.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.8.20 22:48

P. S: miminko jeste nemám, toto řeším poprve
S takovýmto výsledkem jsem se nikdy nesetkala.

  • Citovat
  • Upravit
36171
19.8.20 22:52

Vadný, udělej ráno nový.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.20 22:55

@JancaS84 Děkuji za odezvu. V balení byly 2 testy. První se mi rozpil, že tam nebyla ani jedna čárka. Druhý dopadl takto.
Zitra půjdu pro nové balení a uvidím.

  • Citovat
  • Upravit
6061
19.8.20 22:58

Já bych to hodnotila jako špatný test a udělala nový.
A jestli se ti i první rozpil, koupila bych jinou značku :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.20 23:03

@Whitedog je to GS Mamatest
Nikdy mě nezklamal. Ale vždy jsem se chránila kondom+přerušovana soulož. Jen teď s nynějším přítelem Pharmatex a ejakulace dovnitř mimo plodne dny.

  • Citovat
  • Upravit
9374
19.8.20 23:56

Určitě vadný test. Je to divné, že se oba v balení rozpily. 8o Kup si další, ty už snad budou v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mackA159
20.8.20 07:19

Na 100% vadný test. Nenamacis to v moči moc dlouho?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty