Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
P. S: miminko jeste nemám, toto řeším poprve
S takovýmto výsledkem jsem se nikdy nesetkala.
@JancaS84 Děkuji za odezvu. V balení byly 2 testy. První se mi rozpil, že tam nebyla ani jedna čárka. Druhý dopadl takto.
Zitra půjdu pro nové balení a uvidím.
Já bych to hodnotila jako špatný test a udělala nový.
A jestli se ti i první rozpil, koupila bych jinou značku ![]()
@Whitedog je to GS Mamatest
Nikdy mě nezklamal. Ale vždy jsem se chránila kondom+přerušovana soulož. Jen teď s nynějším přítelem Pharmatex a ejakulace dovnitř mimo plodne dny.
Určitě vadný test. Je to divné, že se oba v balení rozpily.
Kup si další, ty už snad budou v pořádku.
Ahoj, dnes jsem si dělala test a moc nevím, co si o tom myslet
Setkaly jste se s tím už?
2 čárky tam vidím, ale ta mezera je zvláštní. Test zakoupen dnes ráno a uchovan ve stínu.