Specializace ve zdravotnictví

Napsat příspěvek
Velikost písma:
49159
23.9.14 20:20
@miisenka píše:
napis clanek a posli ho do Sestry..je za 15b..
časopis Sestra už neexistuje.. ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14309
23.9.14 20:25
@jdukolem píše: časopis Sestra už neexistuje.. ;)

jeeee..ja som rok doma.. :oops: :zed:
Tak urcite bude nejaka obdobna publikacia, ci ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
23.9.14 20:34
@miisenka píše:
jeeee..ja som rok doma.. :oops: :zed:
Tak urcite bude nejaka obdobna publikacia, ci ne?
člověče je něco jako „nástupce“..Myslím že se to jmenuje - „Zdravotnictví- medicína“ ale úplně nevím, ještě jsem výtisk nedržela v ruce
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14309
23.9.14 20:38
@jdukolem píše: člověče je něco jako „nástupce“..Myslím že se to jmenuje - „Zdravotnictví- medicína“ ale úplně nevím, ještě jsem výtisk nedržela v ruce

boze moj.. :roll: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
23.9.14 20:49
@donaga píše:
To jako že teď to změnili :?: Já jen že nám v práci stále nabízí ke čtení nejčerstvější výtisky časopisu Sestra :D
A nevíš, jestli jen změnili název, nebo jestli to bude něco úplně nového?

nečetla jsem nevím, neměla jsem ještě to nové v ruce ale v práci nám to poslední týden v srpnu říkali, že Sestra skončila a je místo toho toto - ovšem za název neručím - nezapamatovatelné pro mě :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
23.9.14 20:50
@miisenka píše:
boze moj.. :roll: :mrgreen:
:roll: strašný co? Co jim na Sestře vadilo fakt nechápu :nevim:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
23.9.14 20:54
@donaga píše: Že by diskriminace mužské části? Třeba se to bude jmenovat „Pracovníci ve zdravotnictví“ :mrgreen:.
Někdy se ptám sama sebe, kam ta naše profese asi spěje…

no.. kam.. no.. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1179
24.9.14 09:12
@vicca píše:
www.euniverzita.eu - je tam toho spousta :hug:

Děkuju moc. Prostuduju a dám se do toho :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
575
24.9.14 12:59

Dělali jste někdo ten doškolovák v Brně? Zajímá mě, jak dlouho to trvá, kolik je praxe a co se vyučuje. Chtěla bych zkusit oše v interních oborech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat