Specializace ve zdravotnictví
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@miisenka píše:časopis Sestra už neexistuje..
napis clanek a posli ho do Sestry..je za 15b..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jdukolem píše: časopis Sestra už neexistuje..
jeeee..ja som rok doma..
![]()
Tak urcite bude nejaka obdobna publikacia, ci ne?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@miisenka píše:člověče je něco jako „nástupce“..Myslím že se to jmenuje - „Zdravotnictví- medicína“ ale úplně nevím, ještě jsem výtisk nedržela v ruce
jeeee..ja som rok doma..![]()
Tak urcite bude nejaka obdobna publikacia, ci ne?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jdukolem píše: člověče je něco jako „nástupce“..Myslím že se to jmenuje - „Zdravotnictví- medicína“ ale úplně nevím, ještě jsem výtisk nedržela v ruce
boze moj..
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@donaga píše:
To jako že teď to změniliJá jen že nám v práci stále nabízí ke čtení nejčerstvější výtisky časopisu Sestra
A nevíš, jestli jen změnili název, nebo jestli to bude něco úplně nového?
nečetla jsem nevím, neměla jsem ještě to nové v ruce ale v práci nám to poslední týden v srpnu říkali, že Sestra skončila a je místo toho toto - ovšem za název neručím - nezapamatovatelné pro mě ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@donaga píše: Že by diskriminace mužské části? Třeba se to bude jmenovat „Pracovníci ve zdravotnictví“.
Někdy se ptám sama sebe, kam ta naše profese asi spěje…
no.. kam.. no.. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@vicca píše:
www.euniverzita.eu - je tam toho spousta
Děkuju moc. Prostuduju a dám se do toho ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dělali jste někdo ten doškolovák v Brně? Zajímá mě, jak dlouho to trvá, kolik je praxe a co se vyučuje. Chtěla bych zkusit oše v interních oborech.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit