Spermiogram, zkušenosti od vás

Anonymní
5.5.21 18:19

Spermiogram zkušenosti od vás

Ahoj holky. Anonym citlivé téma. Vím, že je tady milion témat o neplodnosti a ivf. Ale chci se vás zeptat, máme za sebou neúspěšně 1× ivf, manžel má špatný spermiogram, hlavně tedy morfologii. Máte zkušenosti? Já dávala ivf velké naděje a nic. Manžel si to vyčítá, přitom nekouří, sportuje. K andrologovi chodíme, aplikuje si injekce. Přikládám vám manzeluv spermiogram a děkuji za odpovědi. První foto je aktuální, druhé foto cca 3 měsíce staré. Třeba jste někdo z vás měli podobný a zadařilo se.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1889
5.5.21 18:44

A jak neuspesne IVF mate za sebou? Jako, ze se nepodarilo zadne vajicko oplodnit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 19:14

@peta1003 odsali mi 10 folikulu, v 8 byly vajíčka, oplodnili a zůstalo jen jedno, které mi vložili a nic z toho :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1889
5.5.21 19:16

Pisni mi zpravu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.21 19:19

Jeste horsi a mame po ivf dve zdrave deti. Bohužel ani ivf neni zadna zaruka ničeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
5.5.21 19:32

Pokud chcete poradit, tak mi napište do sz. :) Je to na delší radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 20:06

Děkuji holky. Jen mě zajímá jestli jste někdo měli podobný /stejný spermiogram a vyšlo to. A myslíte třeba zkoušet iui? Na klinice se na to moc netváří, mám za sebou 1 a na další už nás poslat nechtěli

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 20:06

@Maminanamatersky Děkuji to člověka trošku potěší, že měl stejný problém a vyšlo to

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat