Špinění a bolesti podbříška mimo menstruaci - ob den

1
28.3.21 04:07

Špinění a bolesti podbříška mimo menstruaci - ob den

Zdravím dámy, nevím kam jinam než sem bych měla napsat.
Je to takové citlivé téma a já stydlivá žena, ale tady to půjde samo.
Potřebuji radu..předem říkám, že neberu HA už několik let a těhotná nejsem, dělala jsem si testy a hlavně jsem se začala léčit se štítnou žlázou a ta mi mimčo prozatím úplně zatrhla. Takže děti nemám a je mi 23let.
Každopádně k věci.. mezi menstruacemi mám velmi často, troufám si říci, že možná každý druhý den bolesti v podbříšku. Ty bolesti se daji vydržet, žádný křeče.. převážně takový spíše tlak co až bolí a do toho začnu špinět, ale to špinění trvá třeba jen půl dne, pak nic a pak třeba jen přes noc.. ale dnes se mi to špinění stalo při pohlavním styku, takže si dovedete představit kde všude to bylo a dvakrát fajn mi z toho nebylo, jelikož s partnerem jsme spolu relativně krátce. Chtěla jsem se hanbou propadnout do země, naštěstí on to vzal úžasně a uklidňoval mě, ale už mě to doopravdy znervóznilo tak jsem šla pro radu sem.
Co by to prosím mohlo byt? Když jsem byla u svého gynekologa na preventivce (zapomněla jsem mu o tomhle problému říci) tak mi řekl, že je vše v naprostém pořádku.
Nemáte s tímhle nějaké zkušenosti prosím? Jsem z toho fakt zoufalá.
Jinak ohledně toho špinění.. je to spíš taková hnědá barva občas s malými hnědými kousky než typická červená krev.
Děkuji moc za případné rady a názory!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53490
28.3.21 08:34

Jseš z toho zoufalá ale doktorovi jsi to zapomněla říct? Co myslíš že ti tady kdo poradí? Může to být cokoliv od zaražených prdů po zánět slepáku. Jdi k doktorovi.
A není to podbříško ale podbřišek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
28.3.21 08:35

Dojdi si s tím určitě ke gynekolovi, ten ti pomůže nejlépe :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
28.3.21 10:48

Jdi k lékaři, může to být banalita ale i něco vážného. Já tohle měla jen jeden cyklus a byli to hormony :nevim:.Ale jdi k doktorovi!
Dej pak vědět jak jsi dopadla! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat