Spletl se váš lékař v určení pohlaví dítěte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evina bublina
Kecalka 105 příspěvků 02.02.19 15:10
Spletl se váš lékař v určení pohlaví dítěte?

Ahoj holky, stalo se některé z vás, že vám doktor prozradil, že budete mít chlapečka a narodila se holčička? Doktorka dle ultrazvuku soudí, že to bude chlapeček, pak mi to ještě dle ultrazvuku posoudila lékařka na genetice, ale nemůžu se zbavit pocitu, že to bude holčička… Mé první těhotenství bylo zcela jiné, když jsem čekala chlapečka, nepřibrala jsem a vypadala celkem „dobře“ Nyní mám ve 25 týdnu nahoře 15 kg, široké boky, zadek…, křečové žíly…Stalo se vám některé, že to měl být chlapeček a z pirodnice jste vezla holčičku? Díky za info :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 02.02.19 15:12

@evina bublina mě se to teda nestalo, ale švagrové ano. Celé těhotenství ji tvrdili že bude mít holčičku, dokonce i poslední den kdy byla na kontrole a pak se veeeelmi divila, když porodila chlapečka. :lol:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 02.02.19 15:14

Ne když mi řekli kluka byl to kluk, teď čekáme druhého. Já ve 20tt dostala fotku pindika, ten už proste neupadne :D většinou se to může splest na začátku na tom prvním screeningu, že dr řekne holčičku ale ten hrbolek se pak protáhne na kluka, opačně asi málokdy. :think: těhotenství mám taky jiné než to první :D

Příspěvek upraven 02.02.19 v 15:16

katintheBOx63
Povídálka 31 příspěvků 02.02.19 15:15

Ahoj, ja zatim jeste nevim co budu mit, ale kamaradka co ma jiz odrozeno to takhle mela. Rekli ji ze bude holka, a az cca 2 tydny pred porodem nahodou na kontrole se jiny doktor zminil, ze ma hezkeho chlapecka :D Kamoška v šoku, že ji všichni říkali doposud, že to bude holka. A tedy fakt se narodil chlapec :dance:

Venesí
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 02.02.19 15:15

Moji oba brachove meli být holcicka..jeden jen ze začátku, druhý až do porodu. Takže vždy do pul roku byli v růžové :lol:

evina bublina
Kecalka 105 příspěvků 02.02.19 15:17

Aha, tak přece to může být ještě jinak…@Jessica4

xammy
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 02.02.19 15:17

Ne, dvakrát určili na utz kluka a mám dva kluky.

zimniden
Povídálka 31 příspěvků 02.02.19 15:18

Mně řekli jen na tom prvním screeningu holčičku, na druhém chlapečka a doufám teda že to bude chlapeček :)

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 02.02.19 15:20

@evina bublina ale asi to bývají fakt úplně výjimky :)

evina bublina
Kecalka 105 příspěvků 02.02.19 15:20

Přesně, kupuji vše tyrkysové ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že budu potřebovat také růžovou… :potlesk: @Venesí

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 02.02.19 15:21

No spletou se většinou u holek, když uz. Kluci jsou většinou jistota. Jinak mam dva kluky a každé těhotenství bylo úplně jiné, to nic neznamená

DarinkaV
Nováček 2 příspěvky 02.02.19 15:26
Strašák mimodelozniho tehu

Ahoj holky , jsem měsíc těhotna a a bohužel díky tomu ze se mi spustilo lehke krvácení jako při mesickach, mi po příjezdu na ambulanci řekli že sem asi mimodelozne přitom moje doktorka řekla že sem normalne. Vzali mi krev a musím čekat do pondělí na další vyšetření aby zjistil z odběru jestli tomu tak je. Jake jsou příznaky při mimodeloznim tehu? Poraďte mi ze skutečnostmi děkuji. Dája :nevim:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 02.02.19 15:50

@evina bublina tak jestli to máš i z genetiky, tak se s tím prostě smir, to tak asi bude

Sůvička80
Kecalka 260 příspěvků 02.02.19 15:51

Ano, znám jeden případ z okolí. Až do porodu prý čekali Vojtíška, domů si odnesli Adélku ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 15:52

@DarinkaV úplně jine téma, nemyslíš? Musíš čekat do pondělí, kdy ti to prostě potvrdí nebo vyvrátí, co my tady virtuálně asi zmuzem???

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >