Společenská hra pro děti ve věku 4-7 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1365
26.11.21 12:55

Společenská hra pro děti ve věku 4-7 let

Ahoj, poradíte jakou koupit společenskou hru pro děti ve věku 4 roky a 7 let, tak aby si spolu vyhrály, případně i s rodiči? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73741
26.11.21 13:34
@Luciiik13 píše:
Ahoj, poradíte jakou koupit společenskou hru pro děti ve věku 4 roky a 7 let, tak aby si spolu vyhrály, případně i s rodiči? Děkuji.

Moje zkušenost - děti 4 a 7 spolu samy nic hrát nebudou, pokud jo, tak vyjímečně. Jinak nejvíc frčí Spící královny ( pro mladší vynechat pravidlo s číslama), z dovednostní Rhinohero superbattle. Hodně lidí chválí Karak, mě neba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
26.11.21 13:38

Plný kurník (z Pepca).
Ubongo junior.
Clovece nezlob s obrazky misto cisel. Pexeso.
Orchard toys - Where's my cupcake.
Dobble.
Grabolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73741
26.11.21 13:44

Jo, ještě fajn je Memoarrr - pamětovka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28761
26.11.21 14:11

@Luciiik13 V tomhle věku si zvládali zahrát samy padající opičky, příšerky ze skříně, monopoly junior, pexeso, domino, dobu kamennou junior a nějaké chodičky.
Ale mám děti na hraní deskovek nadprůměrně nadané a před tím to samozřejmě vyžadovalo tak dva až tři roky tréningu hraní s dospělou osobou. A překvapivě ani jeden neměl tendenci při hraní jen ve dvou třeba podvádět.

Krom uvedených her je pro tuhle věkovou kategorii vcelku schůdný Plný kurník, Scottlandyard junior. Pak Karak a s přivřením oka Aktivity junior - ta chce ale víc lidí (obojí za účasti dospělého), nějaké jiné kooperativky (darovala jsem nějakou tuším Popelku), z postřehovek Dobble a Grabolo. Jenga vež taky možná najde své příznivce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
26.11.21 14:13

Přidejte se na fb do skupiny Deskovky pro tři bratry, tam nasbíráte inspiraci na spoustu dalších let :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2377
26.11.21 16:25

Dobble je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
28.11.21 17:47

@Rachelkaaa NO já se tam přidala. Pozor na vlastní nebezpečí. Potřebuju tolik her že mi nebude stačit příjem 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
28.11.21 18:12

Děkuji moc za tipy. Já mám dceru ještě malou, takže vůbec nemám tušení, co může bavit děti v tomto věku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
29.11.21 07:25

Máme dobble a kupovala jsem activity pro děti, ale to až na vánoce. Nehrál jste to někdo, liší se to hodně od dospělých activit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat