Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj! Nevíte jestli pravidlo, že se má testovat pouze z ranní moči platí pouze při brzkém testování? Jsem 20 dní po rizikovém styku, mám negativní test viz foto ale nebylo to z ranní, takže přemýšlím, jestli je spolehlivý. Citlivost testu je 10.
@Eliscka píše: Více
a ms ti mešká nebo ne? a proč testuješ s odpolední močí, když dobře víš, že se má testovat z ranní?
@stinga protože jsem se ráno k testu nedostala a nechci čekat do zítra. Ms jsem dostala v termínu a trvala 5 dní, ale po tom, co jsem tu četla o tolika ženách, co menstruovaly v těhotenství, neberu to jako nic definitivního
@Eliscka píše: Více
aha, tak pak můžeš být klidná, ms byla, test je negativní - nejsi těhotná
@Eliscka píše: Více
A co ještě víc potřebuješ? MS byla jako obvykle, test je negativní ![]()
@Eliscka píše: Více
Ms jsi měla jako vzdy, ještě trvala 5 dní, těhotná nejsi
Jestli ke test negativní i takto po ms, tak těhotná nejsi. To by už i z denní moči bylo na testu vidět (minimálně lehká čárka)
@Eliscka píše: Více
Ale ty ženy asi těžko měly zároveň i negativní těhotenský test, že?