Spolupráce s Polskem - založení e-shopu?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Bulilik tak ono ze začátku toho můžeš zkusit prodávat málo a postupně rozšiřovat sortiment, já se taky snažím na skladě toho držet co nejméně (aby mi v tom neležely peníze) a objednávat průběžně, jelikož u dvou dodavatelů od kterých nakupuji můžu mít zboží do druhého dne což je výhoda, ale taky nastanou situace že to co zrovna potřebuji tak nemají
skusit to určitě můžeš…ty počáteční investice jsou minimální, udělej si „průzkum trhu“ a ze začátku můžeš zkusit prodávat třeba na aukru ať nemusíš platit za tvorbu webových stránek…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
..tak pořád nad tím podnikáním uvažuju a možná by bylo lepší dělat jen distributora pro obchody..jen nevím zda se mám hned stát dobrovolným plátcem DPH nebo posečkat a časem bych si chtěla i pořídit auto, zatím bych využívala co máme. Nákup zboží by byl tedy v Polsku a prodej ČR.
Jak by to teda bylo účetně pro mě lepší?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kitty77 ahoj kity chtěla bych se zeptat zda bys mi mohla z dělit kde pro zboží do svého obchodu jezdíš a jaké tam jsou otvírací doby?? Předem ti děkuji za odpověď a za tvůj čas
- načítám...
- Citovat
- Zmínit