Spolupráce s Polskem - založení e-shopu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2551
24.10.12 19:41

@Bulilik tak ono ze začátku toho můžeš zkusit prodávat málo a postupně rozšiřovat sortiment, já se taky snažím na skladě toho držet co nejméně (aby mi v tom neležely peníze) a objednávat průběžně, jelikož u dvou dodavatelů od kterých nakupuji můžu mít zboží do druhého dne což je výhoda, ale taky nastanou situace že to co zrovna potřebuji tak nemají :roll: skusit to určitě můžeš…ty počáteční investice jsou minimální, udělej si „průzkum trhu“ a ze začátku můžeš zkusit prodávat třeba na aukru ať nemusíš platit za tvorbu webových stránek…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
90
5.11.12 20:15

..tak pořád nad tím podnikáním uvažuju a možná by bylo lepší dělat jen distributora pro obchody..jen nevím zda se mám hned stát dobrovolným plátcem DPH nebo posečkat a časem bych si chtěla i pořídit auto, zatím bych využívala co máme. Nákup zboží by byl tedy v Polsku a prodej ČR.
Jak by to teda bylo účetně pro mě lepší?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
16.7.16 19:07

@kitty77 ahoj kity chtěla bych se zeptat zda bys mi mohla z dělit kde pro zboží do svého obchodu jezdíš a jaké tam jsou otvírací doby?? Předem ti děkuji za odpověď a za tvůj čas

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat