Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenosti s tímhle sporťákem. Chtěla bych ho koupit, moc se mi líbí. http://www.spechato.cz/…-ID86j9.html
Máte zkušenost s Graco Trekko?
Přidejte zkušenost s Graco TrekkoJá ho měla(tedy v jiné barvě) a kdyby mi ve sklepě tak nepřekážel, tak bych ho nikdy ani neprodala..Za mě uděláš nej kauf tvého života
. Na trojkolku stabilní, poměrně lehký, prostorný, geniálně řešený nák. koš, super bouda, perfektní pláštěnka a skládá a rozkládá se jen jednou rukou, takže v pohodě můžeš v druhé ruce držet nákup, nebo dítě.. Tady jsem na něj psala i recenzi http://kocarky.heureka.cz/…ko-completo/
A ještě se zeptam, jestli někdo nemá zkušenosti s tímhle e-shopem. Mají tam ten kočárek totiž skoro o 2 tisíce levnější. To je nějaký podezřelý
popřípadě, kde jste ho kupovali vy?
@HaniaNelinka Já všechny kočárky kupovala osobně v kamenném obchodě, takže s kočárky přes e-shop neporadím
.
Já ho kupovala 2009/2010 v Pompu, ale v nabídce už ho nemají..Myslím, že když zajdeš do nějakého obchodu a necháš si ho objednat, že by to taky šlo. Každopádně ta cena v tom tvém e-shopu mi přijde podezřele nízká. Já bych se asi bála
.
Holky můžu se zeptat jak jste teda spokojené? Uplynul nějaký čas, tak se chci informovat, děkuji ![]()
Nakonec jsem ho nekoupila, koupila jsem Baby city mini a jsem taky moc spokojená ![]()