Sportovní kočárek Graco Trekko 2011 Mode Noir

320
1.10.12 08:18

Sportovní kočárek Graco Trekko 2011 Mode Noir

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenosti s tímhle sporťákem. Chtěla bych ho koupit, moc se mi líbí. http://www.spechato.cz/…-ID86j9.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Graco Trekko?

Přidejte zkušenost s Graco Trekko
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2351
1.10.12 08:50

Já ho měla(tedy v jiné barvě) a kdyby mi ve sklepě tak nepřekážel, tak bych ho nikdy ani neprodala..Za mě uděláš nej kauf tvého života ;). Na trojkolku stabilní, poměrně lehký, prostorný, geniálně řešený nák. koš, super bouda, perfektní pláštěnka a skládá a rozkládá se jen jednou rukou, takže v pohodě můžeš v druhé ruce držet nákup, nebo dítě.. Tady jsem na něj psala i recenzi http://kocarky.heureka.cz/…ko-completo/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
320
1.10.12 09:30

A ještě se zeptam, jestli někdo nemá zkušenosti s tímhle e-shopem. Mají tam ten kočárek totiž skoro o 2 tisíce levnější. To je nějaký podezřelý :) popřípadě, kde jste ho kupovali vy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
320
1.10.12 09:30
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2351
1.10.12 09:32

@HaniaNelinka Já všechny kočárky kupovala osobně v kamenném obchodě, takže s kočárky přes e-shop neporadím :nevim:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
320
1.10.12 09:36

A tenhle někde mají v kamenném obchodě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2351
1.10.12 09:40

Já ho kupovala 2009/2010 v Pompu, ale v nabídce už ho nemají..Myslím, že když zajdeš do nějakého obchodu a necháš si ho objednat, že by to taky šlo. Každopádně ta cena v tom tvém e-shopu mi přijde podezřele nízká. Já bych se asi bála :nevim:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
320
1.10.12 10:09

Viď? Je to nějaký divný. Všude jinde ho mají za 6290,–.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
465
5.4.13 14:32

Holky můžu se zeptat jak jste teda spokojené? Uplynul nějaký čas, tak se chci informovat, děkuji ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
320
6.4.13 07:35

Nakonec jsem ho nekoupila, koupila jsem Baby city mini a jsem taky moc spokojená :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala