Sportovní kočárek - od kdy?

1561
26.4.12 11:21

Sportovní kočárek - od kdy?

Ahoj holky, od kdy jste dávali prcky do sporťáků? Naše malá má 7 měsíců, sama ještě nesedí, ale v hlubokém kočárku se jí nelíbí a snaží se vykukovat a řve.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29436
26.4.12 11:24

V 5 měsících. Syn byl červnový, takže jakmile jsem vytáhla fusak, tak šel z korby ven. Syn taky samozřejmě neseděl, takže jezdil na ležáka. Pokud máš sporťák do lehu, tak nevidím důvod, proč by tam malá nemohla jezdit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
251
26.4.12 11:24

Ahoj, já jsem kluky šoupla do sporťáku v necelých 7 měsících. Už sami hezky seděli a v korbičkách byli napresovaní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1561
26.4.12 11:26

Máme sporťékák, který jde i víc do lehu, mi šlo jen o to jesli už do něj může, když ještě sama nesedí, ale to by neměl snad být problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7512
26.4.12 11:27

My už jezdíme víc než měsíc ze stejnýho důvodu. Malej má taky 7.m. a posadí se sám jen z pololehu a pak stabilně sedí, takže jsme ho přesunuli. Nechá se to polohovat, takže nemusí vyloženě sedět, ale může být v pololehu. :) Ale on se stejně zhoupne a drží se madla a spokojeně kouká. Když chceme, aby spal, jednoduše sklopíme opěrku a chrní. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24837
26.4.12 11:31

Stejná diskuze proběhla včera: https://www.emimino.cz/…taku-107772/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10482
26.4.12 11:32

od 5m oba. starší páč ječel jak na lesy a mladší páč se nevlezl do korby.
neseděl ani jeden, to začli až v 7m, společně s postavením se..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
47103
26.4.12 11:51
@fragola píše:
Stejná diskuze proběhla včera: https://www.emimino.cz/…taku-107772/

a předvčírem myslím taky (jen o golfkách). Nechápu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13837
26.4.12 14:09

Před týdnem - takže 7m a 3týdny, sama nesedí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4387
26.4.12 15:36

Ja pouzivam sportak od konca 5 mesiaca. Sportak sa da polohovat a tak nebola v 5 mesiacoch nebola v sede.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3419
27.4.12 10:01

Dítě které ještě samo nesedí, se posazovat vůbec nemá, nejlíp až tak od 9 měsíců. Pokud by mě dítě nějak v kočáru řvalo a nudilo se v leže, tak bych se snažila nějak stimulovat, aby se nenudilo- zavěsit hračky, nebo lehce nadzvednout, ale tak, aby pořád mimčo leželo.
Když se začne dítě brzo posazovat, je pak jasné, že se brzo začne nudit a ležet se mu pak chtít už nebude ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8959
13.3.14 11:26

Ahoj holky, obnovuji diskuzi a prosím ještě o více názorů :-)
Syn má teď 7 měsíců a 2 týdny a jak už je teplo mám tendence přejít na sporťák:-) Do korby se v pohodě vejde, normálně usne, nějak extra se nevzteká, ale když ho posadím a čumí ven tak je spokojenější:) Už asi 10 dní sedí, teď pár dní už bez opory. Sice se občas zakymácí, ale už se nepodpírá ručička a sedí krásně rovně:-) Tak to myslíte, můžu už posazovat i „uměle“? Děkujiii:)

Příspěvek upraven 13.03.14 v 11:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1520
13.3.14 11:32

Dala bych ho tam, když chceš. První syn šel do sporťáku v 7 měsících. Druhého tam plánuju šoupnout už tak v 5 měsících, do polosedu samozřejmě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1716
13.3.14 12:35

@Lejaa jasne, klidne uz dej, kdyz sedi…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala