Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj chtěla bych poradit, sháníme pro malého prostorný sporťák s dlouhým lůžkem. Až do lehu a líbí se mě sportovní kočárek s přehazovací rukovětí Quatro Monza 2013. Kufr u auta máme veliký, takže není problém, ale nevím jaký mate s tímto sporťákem zkušenosti Vy. Narazila jsem ještě na jeden stejný jmenuje se Quatro Rally ze stejnýma specifikacemi. Tak tomu nerozumím, který z nich je lepší u toho Quatro Rally byli napsány negativy co se týče z dovozu prý vyroben v Polsku a Polské výrobky nic nevydrží. Tak prosím máte nějaká zkušenost s Quatro Monza jak se sním jezdi, jak se skládá, jak je dlouhá celková ložná plocha i s opěrkou na nohy a jestli je košík velký a jestli jde dat úplně do lehu, když bude chtít malí spinkat a zda se dá sehnat taška na rukověť, deštník a zda může být i na výlety?
Taky jsem uvažovala nad quatro, rally je to stejné jen s černou konstrukci.Nic jsem se nedočetla když jde o novější verze. Nakonec jsem ho pořídila jen kvuli toho že má přehazovací rukojet a jsem ráda jen to že rukojet přehodím když svíti sluníčko nebo fouká a stříška která superně stiní je super hned o starosti mín a to mi šlo. A když v kočárku něco mlsáme vidím na něho. Je pravda že se huře ovláda s přehozenou rukojetí ale je to na zvyku pokud člověk s ním neběhá ale jen tak v klidu jezdí tak to jde uřídit. Je to u kočárku myšleno že v krajních mezích při sluníčku či větru se rukojet přehodí. Jizdně mi připadá jako golfky s velkými koly. Libí se mi přihrádka v košíku na zip. Polský vyrobek to je ale to je v dnešní době spousta kočárku. A když se s kočárkem slušně zachazí, tak určitě něco vydrží. Je to věc názoru, u nás určitě dobře poslouží už jen kvulí rukojeti protože to sluníčko je silné a protivné.