Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Dobrý den, prosím, ti z vás, co mají Thule sleek a využívají jej pro dvě děti blízko u sebe/ dvojčata. Mám dotaz: sportovní sezení na horní adaptéry jde nacvaknout krásně, vycvaknout taky. U spodních adaptérů pro druhý sporťák jde nasazení i vysazení hrozně těžko, musím silou. U korby přitom není stejný problém. Máte někdo stejnou zkušenost, popřípadě radu, co s tím?
Děkuji.
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!