Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
@Roxy ivka právě že dostáváš, protože oni (splátková společnost) sice nevydělá na tvém úvěru k danému spotřebiči, ale doufá, že zákazník kreditku využije a z toho už má daná splátková společnost zisk. Nebo myslíš, že splátková společnost to dělá pro zákazníkovi krásné oči?
@Vermun píše:
@Roxy ivka právě že dostáváš, protože oni (splátková společnost) sice nevydělá na tvém úvěru k danému spotřebiči, ale doufá, že zákazník kreditku využije a z toho už má daná splátková společnost zisk. Nebo myslíš, že splátková společnost to dělá pro zákazníkovi krásné oči?
I tak je prostě lepší zaplatit spotřebič bez splátek, pokud na to zakladatelka má. Přinejmenším jí odpadnou tyhle starosti s nevyžádanou kreditkou apod.