Spuneni v 16tt

323
1.1.21 16:53

Spineni v 16tt

Ahohky mam takovy problem.nyni jsem 15+3tt a uz od zacatku tehotenstvi mam. problemy. nejdrive cca v 8tt jsem mela hematom ten se vstrebal. avsak ve 13tt jsem byla hospitalizovana v nemocnici kvuli silnemu krvaceni(pricina nenalezena)po 3 dnech me. propustili a tyden na to se to vse opakovalo. silne krvaceni s bolestma na pohotovosti opet nic nenasli. a ted od 24.12.hnede spinim vzdy to po dvou dnech na den ustane a dalsi den se spineni opet obevi.uz to trva takto prez tyden. v nemocnici mi 29.12 pichly injekci na zastavu krvaceni beru ascorutin a magnesil kvuli bolestem v levem podbrisku a vystrelovanim do trisla a nohy. avsak zadna zmena se od 29.12.nestala. nevite prosim cim to muze byt??klidovy rezim dodrzuji prakticky jen lezim nebo. posedavam nejdelsi. prochazka je 100m. nesetkal se s tim nekdo??uz si. prupadam jak magor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2787
1.1.21 17:54

Ja mela v 16. tydnu krvaceni (hematom) a hned mi doktorka vratila zpet Utrogestan (2-0-2), magnesium a Ascorutin + klidový rezim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 17:56

A co placenta? Mně až v 18tt zjistili, že mám nízko položenou placentu a občas zašpiním čerstvou krví. Taky mám klidový režim a 100 m procházka nebo delší sezení už je moc..

• Citovat
  • Nahlásit
323
1.1.21 19:03

Prave ze vse mam ok i placentu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie