Tlak v konečníku a při malé

Anonymní
1.1.21 16:15

Tlak v konečníku a při malé

Ahojik zdravím, vůbec nejsem znala.. Proto píši.
Jsem v 7 týdnu a je to tak týden, kdy mám takový tlak v konečníku, jako kdybych měla jít na záchod, ale nechce se mi vlastně. Pokud se mi, ale chce, tak je to horší a přechází to v takové tupe pícháni v celém podbřišku, více tedy v tom konečníku a kosticí a sedacích kostech. Celkově mi Není mi příjemné sedět, jak to tam tlačí. Že by hemeroidy? já je nikdy neměla, tak vlastně netuším, jak se projevují, ale přijde mi to děsně brzo. Chodím na velkou každý den vesměs. A žádnou krev na toaletáku nemám.

Podobné cítím, když jsem na malé, to vystřeluje pak do podbřišku malinko ale jakoby do boku a hlavně toho konečníku.

Jinak mě nic nebolí v podbřišku. Zánět mocaku znám, ale nyní je to jiné. Při malé to neřeže, nesvedi nebo tak.
Dekuji za rady, třeba máte zkušenosti.
Dekuji ;)

Příspěvek upraven 01.01.21 v 19:19

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.1.21 17:13

Mě se takhle podobně projevovaly hemeroidy, s tím že jsem to moc neresila, pozdeji se mi objevila krev (po stolici) a hned jsem to začala řešit. Dostala jsem doporučení jíst hodně vlákniny, hodně pít a pořídit si nějakou mast nebo cipky.
Může to být ale i cokoliv jiného tak bych to pro klid probrala s nějakým doktorem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat