Stačí mu to kojení?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.21 07:21

Stačí mu to kojeni?

Holky, zajímá mi vás názor a zkušenost. Mám 6,5m miminko. 1,5 měsíce máme obidek prikrmy a sni tak 130g někdy 150g víc nechce a zbytek dne je na MM. :srdce: kojím po 2-3h přes den a v noci se budí přesně po 2h. Tzn jde spát cca kolem 19h a kolem 21h se budí a takhle je to až do rána. Vždy je to přesně 2 h někdy třeba 2,5h. Dopolední prokrm budeme zavádět na konci mesice. Pribira tak nějak normálně dr nic neříkala jen jsme menší a drobnější máme 63cm a 6 5kg. Chci se zeptat máte to taky tak někdo? Že by bylo miminko jako orloj a přesně po 2h si říkalo o jídlo? Dekiji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
931
17.11.21 07:26

Myslím, že to tak má spousta lidí, není na tom nic zvláštního :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
17.11.21 07:28

Moje mimi si jako orloj říká o kojení co 1,5 hodiny a to už jí hodně příkrmů za den. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
17.11.21 07:28

Jo normalni a v tom veku me toho prikrmu ani tolik nesnedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6944
17.11.21 07:32

Normální, moje děti v tomto veku o příkrmy nejevily zájem, jen se kojily X krát za den. Pribiraly spíš víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 07:33

@Suelinda mám první miminko akolrm sebe jen maminy na UM tak nevím. Určitě si nestezuju jen se ptám na vás názor a zkušenost. Jestli bych třeba neměla dokrmovat ještě UM ale do toho se mi nechce.. :nevim:
@Lizzie001 No tak to mám ještě dobr že 2h :D :D jsou to prsaři :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 07:35

@JancaS84 No někdy tak, nesni tolik záleží co. Zatím ochutnavamr pořád, ale když tu 130 sní tak pak vydrží dlouho někdy 3,5h že ho ti zasytí. :palec: :srdce:

Holky tak jsem moc ráda. Nevěděla jsem právě zda třeba mu mě mleko nestačí. Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
931
17.11.21 09:18
@Anonymní píše:
@JancaS84 No někdy tak, nesni tolik záleží co. Zatím ochutnavamr pořád, ale když tu 130 sní tak pak vydrží dlouho někdy 3,5h že ho ti zasytí. :palec: :srdce:Holky tak jsem moc ráda. Nevěděla jsem právě zda třeba mu mě mleko nestačí. Dekuji :kytka:

Tak rada, pokud budeš mít další miminko - nic jako málo mléka neexistuje. Mléko se tvoří poptávka=nabídka, co si miminko vezme, to se vytvoří. Často slyšíš, jak mléko nestačí a musí se dokrmovat UM a většinou je to hrozná hovadina, stačí zapracovat na laktaci. A vždycky je tu LP :). Na UM rozhodně zapomeň, miminko je v cajku, je normální, že chtějí často a hlavně si uvědom, že kojení není zdaleka jen o jídle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 09:23

@Suelinda jo tohle si uvědomuji že je to i o vazbě mezi mnou a miminkem. Díky za nazor

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 09:24

Opravdu to nebyla stížnost.. když bude potřebovat budu kojit co 10 minut klidně. spíše mi šlo o to zda je ti takto v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
15933
17.11.21 09:46
@Anonymní píše:
@Suelinda mám první miminko akolrm sebe jen maminy na UM tak nevím. Určitě si nestezuju jen se ptám na vás názor a zkušenost. Jestli bych třeba neměla dokrmovat ještě UM ale do toho se mi nechce..:
@Lizzie001 No tak to mám ještě dobr že 2h :D :D jsou to prsaři :srdce: :mrgreen:

Ne!! Neblbni. Tohle je uplne v pohode, fakt.

Akorat bych to s prikrmy nehrotila ve stylu „obed“, „dopoledne“ atd. To je uplne zbytecne. Dite se nema nacpat, ma hlavne ochutnavat. Takze klidne mu to dej 3× denne po trech lzickach. Casteji, malo a pestreji je lepsi nez zbodnout na obed sklenicku a hotovo.
A normalne dokojuj, takhle to bude jeste dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
17.11.21 10:25
@Anonymní píše:
@JancaS84 No někdy tak, nesni tolik záleží co. Zatím ochutnavamr pořád, ale když tu 130 sní tak pak vydrží dlouho někdy 3,5h že ho ti zasytí. :palec: :srdce:Holky tak jsem moc ráda. Nevěděla jsem právě zda třeba mu mě mleko nestačí. Dekuji :kytka:

Ono totiž jídlo se tráví podstatně déle než MM. To je snadno stravitelné a tak ho mají z žaludku rychle pryč.
Proto i děti na UM vydrží dlouho spát a nebo mají delší pauzy mezi jídly. Protože je to mlíko „zabetonuje“ na delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 20:25

Skvělý! Díky moc :srdce:. No on docela začíná pusinku otevírat a i mu něco uz hodně chutna ale většinou dokojuji. Nenutím :*

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat