Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Na netu najdeš srovnávače cen a kalkulátory. Zadáš si parametry a dostaneš orientační cenu. My jsme se stěhovali z 3+kk, takže by ti naše náklady byly k ničemu.
Před dvěma roky jsem také hledala. Napsala jsem poptávku asi 4. firmám a nejlépe mi vyšla f. Pán přijel, udělal odhad, potom mi dovezli krabice (zdarma půjčení) a na stěhování přijeli dva chlápci, vše zabalili, obalili a během cca 3. hodin jsme měli 2+kk přestěhovaný. Stálo to dohromady asi 3500Kč tedy bez papíru. To jsme se domluvili předem. Neměla jsem tam nic, co by bylo nutné nějak jistit pojištěním.
Měli jsme tavocer, 3kk, 5 tis. Nejlépe investované peníze ever, jako za ty prachy mi 3 chlapi a auto… Když si vezmu ty lemply jiné řemeslníky, kde jeden čumí, druhý něco solicha a řeknou si za započatou hodinu práce tisícovku… Stěhovací fakt kmitali, nosili neuvěřitelně věci najednou, žádné cigarpauzy…
@Lama Lama píše:
Měli jsme tavocer, 3kk, 5 tis. Nejlépe investované peníze ever, jako za ty prachy mi 3 chlapi a auto… Když si vezmu ty lemply jiné řemeslníky, kde jeden čumí, druhý něco solicha a řeknou si za započatou hodinu práce tisícovku… Stěhovací fakt kmitali, nosili neuvěřitelně věci najednou, žádné cigarpauzy…
diky za tip! ![]()
Dobrý den, jsem sama s tří měsíční dcerkou.. Hledám si byt v Praze, teda bez pomoci strejdy bych na to neměla, ale mám strašný problém, s tím nějaký najít.. Jak někdo z realitky, nebo majitele slyší že jsem sama s dítětem, začnou výmluvy atd.. Byla jsem na několika prohlídkách, vždy slíbili, že se ozvou a ve finále nic.. Začínám být už docela zoufalá.. Bydlíme teď zatím v opravdu nevyhovujícím pokoji.. Ale déle už to nepůjde, mám maximálně dva měsíce, na to něco najít. Nemáte prosím nějaká dobrou zkušenost s nějakou realitkou nebo tak..? Budu ráda za všechny informace, díky moc.
Samozřejmě, že už to není aktuální, ale já mám moc dobrou zkušenost při stěhování 1+1 se stehovanipraha cz.
Vše jsem si naklikal u nich na webu, pak jsem si ještě vše potvrdil při rezervaci času a vše proběhlo jak mělo. A bylo to za 5000 Kč. Oficiálně, žádné bez papíru ![]()