Stěhování po Praze - cena, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amiraa
Stálice 55 příspěvků 17.08.19 17:23
Stěhování po Praze - cena, zkušenosti...

Ahoj,

čeká nás v září stěhování z Žižkova do Hostivaře (1+kk). Jaký máte zkušenosti se stěhovacíma společnostma a kolik vás stěhování celkem stálo? Vůbec nemám přehled. :think:

Díky za všechny odpovědi.

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12789 příspěvků 17.08.19 17:51

Na netu najdeš srovnávače cen a kalkulátory. Zadáš si parametry a dostaneš orientační cenu. My jsme se stěhovali z 3+kk, takže by ti naše náklady byly k ničemu.

Halamka
Závislačka 4140 příspěvků 17.08.19 17:57

Před dvěma roky jsem také hledala. Napsala jsem poptávku asi 4. firmám a nejlépe mi vyšla f. Pán přijel, udělal odhad, potom mi dovezli krabice (zdarma půjčení) a na stěhování přijeli dva chlápci, vše zabalili, obalili a během cca 3. hodin jsme měli 2+kk přestěhovaný. Stálo to dohromady asi 3500Kč tedy bez papíru. To jsme se domluvili předem. Neměla jsem tam nic, co by bylo nutné nějak jistit pojištěním.

Amiraa
Stálice 55 příspěvků 17.08.19 18:05

@Halamka díky moc! Takovou odpověď jsem potřebovala.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 17.08.19 18:19

Podobně jen cena spíš k těm 5000.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54854 příspěvků 17.08.19 18:57

Měli jsme tavocer, 3kk, 5 tis. Nejlépe investované peníze ever, jako za ty prachy mi 3 chlapi a auto… Když si vezmu ty lemply jiné řemeslníky, kde jeden čumí, druhý něco solicha a řeknou si za započatou hodinu práce tisícovku… Stěhovací fakt kmitali, nosili neuvěřitelně věci najednou, žádné cigarpauzy…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 17.08.19 19:00

Jo tavocer taky souhlas :mavam:

Amiraa
Stálice 55 příspěvků 17.08.19 19:05
@Lama Lama píše:
Měli jsme tavocer, 3kk, 5 tis. Nejlépe investované peníze ever, jako za ty prachy mi 3 chlapi a auto… Když si vezmu ty lemply jiné řemeslníky, kde jeden čumí, druhý něco solicha a řeknou si za započatou hodinu práce tisícovku… Stěhovací fakt kmitali, nosili neuvěřitelně věci najednou, žádné cigarpauzy…

diky za tip! :)

JennyJane
Nováček 1 příspěvek 26.08.19 15:24

Dobrý den, jsem sama s tří měsíční dcerkou.. Hledám si byt v Praze, teda bez pomoci strejdy bych na to neměla, ale mám strašný problém, s tím nějaký najít.. Jak někdo z realitky, nebo majitele slyší že jsem sama s dítětem, začnou výmluvy atd.. Byla jsem na několika prohlídkách, vždy slíbili, že se ozvou a ve finále nic.. Začínám být už docela zoufalá.. Bydlíme teď zatím v opravdu nevyhovujícím pokoji.. Ale déle už to nepůjde, mám maximálně dva měsíce, na to něco najít. Nemáte prosím nějaká dobrou zkušenost s nějakou realitkou nebo tak..? Budu ráda za všechny informace, díky moc.

Váš příspěvek
Reklama