Reklama

Jaký stepper, boční nebo klasický?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 09.04.10 11:58
Stepper - boční nebo klasický?

Ahoj, chci si pořídit stepper, ale nevím jestli je lepší boční (http://www.kola-rotopedy.cz/…-fitness.htm) nebo ten klasický (http://www.budfitshop.cz/…ine_460.aspx). Kdo s tím máte zkušenosti prosím poraďte. Potřebuju zpevnit zadek a stehna.

Díky

Reklama

Reakce:

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 09.04.10 12:10

Já mám klasiku, ale stojí ve špajzu zaprášený.
Nějak mě to bavilo jen ze začátku :nevim:

bob80
Kecalka 406 příspěvků 01.12.14 21:29

Dobrý den, oživuji diskuzi. Přemýšlím nad koupí stepperu, ale nevím jaký, zda klasický nebo do stran a typ.Budu ráda za názory.
 Děkuji

Trudinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.14 22:23

Ahoj, zrovna jsem si nedávno stepper koupila - Kettler boční. Dřív jsem měla i klasický, ale ten je už kaput. Je určitě dobrý, i deset minut mi stačí aby mě pak druhý den bolely nohy. Myslím že klasický i boční jsou srovnatelné, zas tak velký rozdíl to není, možná jen u toho klasického se snáž udržuje rovnováha… Jen co mi u těch stepperů obecně vadí je, že když se zahřejí tak trochu smrdí - ten starý smrděl, tak jsem si říkala že je to nějaká šunka a pořídila jsem si Kettlera Made in Germany a cítím to taky :?

bob80
Kecalka 406 příspěvků 01.12.14 22:40
@Trudinka píše:
Ahoj, zrovna jsem si nedávno stepper koupila - Kettler boční. Dřív jsem měla i klasický, ale ten je už kaput. Je určitě dobrý, i deset minut mi stačí aby mě pak druhý den bolely nohy. Myslím že klasický i boční jsou srovnatelné, zas tak velký rozdíl to není, možná jen u toho klasického se snáž udržuje rovnováha… Jen co mi u těch stepperů obecně vadí je, že když se zahřejí tak trochu smrdí - ten starý smrděl, tak jsem si říkala že je to nějaká šunka a pořídila jsem si Kettlera Made in Germany a cítím to taky :?

Děkuji za odpověď. A kdyby jsi si měla znova vybrat, koupíš boční nebo klasiku :think:

bob80
Kecalka 406 příspěvků 01.12.14 22:41
@lennny píše:
Děkuji za odpověď. A kdyby jsi si měla znova vybrat, koupíš boční nebo klasiku :think:

Ještě jsem přemýšlela o mini stepperu

Veverko
Kecalka 259 příspěvků 01.12.14 22:54

Já mám boční s posilovacími gumami a jsem spokojena. Značka Reebok.

bob80
Kecalka 406 příspěvků 13.12.14 13:26
@Veverko píše:
Já mám boční s posilovacími gumami a jsem spokojena. Značka Reebok.

U těch bočních píší, že je dobrý i na břicho, je to pravda?

Veverko
Kecalka 259 příspěvků 13.12.14 20:17

@lennny, myslím že ano. Je to celkem šikovný přístroj. mění se na něm zátěž a když se cvičí pravidelně je to znát. Klidně stačí 15min denně, čas u toho rychle utíká.

bob80
Kecalka 406 příspěvků 13.12.14 22:06
@Veverko píše:
@lennny, myslím že ano. Je to celkem šikovný přístroj. mění se na něm zátěž a když se cvičí pravidelně je to znát. Klidně stačí 15min denně, čas u toho rychle utíká.

Díky, tak jsem si objednala Insportline Big, už se na něj těším :dance:

Veverko
Kecalka 259 příspěvků 13.12.14 22:27

@lennny tak super, vypadá dobře. Tak ti přeji ať jsi spokojena a cvičíš na něm ráda :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 13:13

Mam bocni stepper starší bez počítání ale dávám si 3-4 týdne 30 min a břicho asi 10 min chci dolů 3 kg ma někdo zkušenosti ze zhubl po tomto stepperu

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 3 inzeráty 23.01.18 15:57
@Anonymní píše:
Mam bocni stepper starší bez počítání ale dávám si 3-4 týdne 30 min a břicho asi 10 min chci dolů 3 kg ma někdo zkušenosti ze zhubl po tomto stepperu

Měla jsem boční stepper a vůbec žádné změny jsem nezpozorovala. Po čase z něj začal vytekat olej. Dala jsem ho pryč. Jen mi zabíral místo a ničil podlahu. Myslím, že nejlepší domácí stroj je kvalitní elipticky trenazer, ale zabere dost místa a ta cena je šílená. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >