Štítná žláza - nedostatek železa

140
1.5.25 19:38

stitna zlaza- nedostatek zeleza

Ahoj, nedavno jsem byla na odberech krve na stitnou zlazu. Teprve zitra tam budu volat, nicmene dnes mi pani Dr. poslala recept, tak jsem sla do lekarny a dostala jsem zelezo. Vubec nevim jak to teda s tou stitnou zlazou je. Zutra se zeptam doktorky, ale chtela jsem se zeptat i tady. Nemate nekdo stejny problem? Dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65441
1.5.25 20:12
@nina818 píše: Více

prostě máš málo železa, zřejmě dělala i něco jiného, než jen štítnou žlázu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140
1.5.25 20:15

@vokishka takze stitnou zlazu mam jinak v pohode?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
krecik.dzungarsky
1.5.25 20:16

Můžu se zeptat jaké železo? Maltofer, Tardyferon?

  • Citovat
  • Upravit
krecik.dzungarsky
1.5.25 20:17
@nina818 píše: Více

To ví nejlépe tvůj lékař 8)

  • Citovat
  • Upravit
65441
1.5.25 20:20
@nina818 píše: Více

to ti zítra řekne doktor

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140
1.5.25 20:25
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
krecik.dzungarsky
1.5.25 20:31
@nina818 píše: Více

Ptala jsem se jen tak ze zvědavosti. Nesnesu ani jeden. Mám po nich rozsáhlé zažívací potíže.

  • Citovat
  • Upravit
65441
1.5.25 20:33
@krecik.dzungarsky píše: Více

Já taky. Ale měla jsem nějaký sirup, který je vhodný i pro těhotné, a ten mi nevadil. (viděla jsem ho na plakátu u gynekologa :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140
1.5.25 20:36

@krecik.dzungarsky no pani co lekarne mi rekla ze z toho muzu mit zacpu ale ze ten maltofer je lepsi oproti ostatnim pripravkum co obsahuji zelezo tak nevim..zitra si vemu prvni uvidim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
1.5.25 20:37
@nina818 píše: Více

tak já mám z toho opačný problém

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140
1.5.25 20:38

@vokishka hm :think: to je divny. Docela se bojim. Snad mi z toho nic nebude :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
krecik.dzungarsky
1.5.25 20:39
@vokishka píše: Více

Z doplňků stravy snesu Globifer a Novoferrin, ty mají železo v mikronizované formě, nedráždí žaludek, nezpůsobují zácpu atd. Léčím se na hematologii a chodím na infuze. Dcera měla kdysi Floradix sirup.

  • Citovat
  • Upravit
65441
1.5.25 20:40
@krecik.dzungarsky píše: Více

jo, to bude ten Floradix sirup. Já mám ze všech těch želez jinak průjem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140
1.5.25 20:41

@krecik.dzungarsky timpadem jak je mozne ze doktori normalne predepisuji tyto doplnky zeleza kdyz je vetsina lidi nesnese..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.