Stojí to za ty peníze?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@JancaS84 píše:
Si děláš srandu. Kolik si za tu vodu z kohoutku účtují?
Bez tam max ještě zítra jesrli si domluvená a pak je pošli do prd.ele.
No já bych tam šla zítra, pak je poslala do pr** a pak tam poslala kontrolu z Inspektorátu práce. Dokud se budou takovéhle praktiky tolerovat, tak budou existovat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No teda, vykašli se na ně, a už tam nechodˇ. Chápu, že potřebuješ peníze, ale ty si můžeš vydělat i jinde, a ne za takových podmínek. Děláš načerno, minimální plat, seberou ti dýška, který patřej tobě, nemůžeš si zadara ani natočit vodu z kohoutku. A ještě si mnou ruce, jak na tobě pěkně vydělaj. Kdyby se ti tam něco stalo, tak jsi pěkně v háji. Atˇsi tam kmitá ten synáček, co ti valí do hlavy, jak je to tam super.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
To je mazec. Nechoď tam už, nemáš smlouvu, pěkně s tebou vyjebávaj, viz dýška a voda z kohoutku. Úplně v klidu bych ráno v sedm zavolala, že mám horečku a nemůžu přijít. Ať si tam na tom place kmitaj rodinní příslušníci sami. Tohle je fakt nehoráznost.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Denisa56 Já bych jim úplně v klidu ráno zavolala, že mám něco lepšího a bohužel…i když jak se znám, tak hned po nastavení těchto podmínek bych se otočila a odešla středem… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Denisa56 píše:
To je mazec. Nechoď tam už, nemáš smlouvu, pěkně s tebou vyjebávaj, viz dýška a voda z kohoutku. Úplně v klidu bych ráno v sedm zavolala, že mám horečku a nemůžu přijít. Ať si tam na tom place kmitaj rodinní příslušníci sami. Tohle je fakt nehoráznost.
Ja bych se ani neobtezovala s volanim ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Monchichik @arinecka Anebo tak. Smlouvu nemá, ničím zavázaná jim není.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@arinecka Tak si dáma, ne? Tak je pošleš do pr..le elegantně
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Monchichik píše:
@arinecka Tak si dáma, ne? Tak je pošleš do pr..le elegantně![]()
To je fakt ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@krystinka993 píše:
Ahoj, začala jsem chodit na brigádu jako servírka v jednom rodinném penzionu.
Moje pracovní doba začíná od 10:00 do 21:00, vyplácí mi 1200 Kč každý odpracovaný den, tak by mě zajímal váš názor, jestli tato částka je v pohodě nebo je to málo. Práce je dost náročná, není šance se zastavit. Kdo pracoval na téhle pozici mi určitě rozumí, mám možnost přejít na HPP tak nevím jestli to za ty peníze stojí, prosím vás názor děkuji
Co to je za penzion? Jen abych věděl, že majitelé jsou dobytek, který nehodlám podporovat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nestojí to za ty peníze. Jako bez pracovní smlouvy, to znamená, že načerno, neodvádí pojištění, jsi 11 hodin na nohou, ještě do noci mladá holka, bez spropitného, stovka na den.
Sekni jim tam s tím a zítra už nechoď.
Jsou to pěkní… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@krystinka993 píše:
@KeckaJ můžu ale ne zadarmo vždy to strhnou z té částky kterou si vydělám, to samé s když si chci natočit nějakou limonádu, nic nemáme zdarma.
Když jsem tam byla na „zkoušku"
tak jsem tam byla asi 4 hodiny dali mi jen 400, protože si strhli něco za jídlo a pití co mi dali, nepočítala jsem že tam budu tak dlouho.
A za splachování na WC ti taky strhnou
to jsou hovada. Kde to je? Že bych jim udělala reklamu
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit