Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Allisenko, ber to tak, že máš aspoň malé „preview“ toho, co tě čeká po narození mimíka… Třeba budeš mít hodné, spavé miminko, ale po mě jsou třeba 3 hodiny spánku bez přerušení dost luxus ![]()
Jasne no, ale mohlo to prijit trosku pozdeji, protoze ted spat potrebuju, ale pak mi to uz bude jedno…:D Kazdopadne mam hodneho pritele tak rikal ze se budeme stridat s nocnim vstavanim..:D