Střední školy (gymply) v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
c4lifornia
Nováček 4 příspěvky 31.01.19 15:57
Střední školy (gymply) v Brně

Zdravím, hledáme v Brně nějakou střední školu, ideálně gymnázium. Je mi celkem jedno jestli státní nebo soukromé, jde mi o kvalitu. Jaké máte zkušenosti? Nechci, aby se mi dítě nudilo ve třídě plné děcek s IQ tykve, kterým to rodiče prostě zaplatí a ředitel na nich vydělává, takže je nevyhodí. Chci rozumnou školu, která ho dobře připraví na vysokou, bude tam normální atmosféra, logická pravidla, studenti se zájmem o studium… je mi jasné, že dokonalé to nebude nikde, ale rozdíly snad být musí… díky za tipy:)

Reakce:
debra.morgan
Kelišová 6178 příspěvků 31.01.19 16:08

Kamaradka byla spokojena na lerchovi, byla v te francouzske sekci, jak jsou na tom ostatni to nevim… maturita z FRJ, bez problemu, maturita naše bez problemu, jazyk krasne umi, je pravda, ze AJ meli dost okrajove, ale dost to dohani ted na vš (na vš si rovnou vybrala obor, kde vyuzije FRJ a studovat rovnou franinu by bylo zbytecny s jejima znalostma). ale FRJ mluvi jak rodily mluvci, hodne predmetu meli ve franine, je to fakt znat a dost dřela, byl to 6 letej gympl a par lidi to po tech dvou letech, kdy muzou odejit vzdalo.

a jinak myslim, ze i ta matematicka sekce je dost slusna, ale zkusenost nemam…
ke kazde skole najdes pozitiva a negativa a reference na problematicke ucitele…tak stastnou ruku pri vyberu!

edit: tak ted nevim jestli jsem ti neporadila zbytecne, ona byla na 6 letem gymplu a nevim jak je to tam, kdyz jdes klasicky po 9. tride… kdyztak sorry ;)

Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 31.01.19 16:14

Lercha, Jaroska nebo Slovanak

Sany80s
Kelišová 6843 příspěvků 31.01.19 16:18

Určitě již zmíněná Lerchova, pak Jaroška.
Slovaňák má dobrou základku, gympl je pak takový běžný.

LennyL1
Kecalka 492 příspěvků 31.01.19 16:22

Rozhodně Lerchova

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 31.01.19 16:28

Doporučuju Vejrostku, podle mě výborné gymnázium. Mají 3 sekce - španělskou, kde se začíná s 11 hodinami španělštiny týdně, v 3 ročníku nastupují i předměty v šjl, je to prostě mazec, člověk vyjde se znalostí jazyka min. B2 (samozřejmě záleží hodně na studentovi), pak anglická, kde jsou teda předměty normálně ale více hodin aj a pak klasická sekce, kde mají děcka latinu atd. No za mě nejlepší španělská nebo anglická, klasická se přímo na nic nespecializuje a zkušenosti tam nemám. Klasická jde od 5 třídy, španělská sekce pouze a 6 let, tedy ze 7.třídy. U aj si nejsem jistá.

c4lifornia
Nováček 4 příspěvky 31.01.19 17:22
Zatím díky moc

ještě stíháme i ty šestileté právě:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >